ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Дніпропетровщині провели в останню путь Героя України Інну Дерусову

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2022, 10:17

У Кривому Розі в останню путь провели загиблу на війні медикиню окремої мотопіхотної бригади імені Виговського сержанта Інну Дерусову.

Траурна церемонія відбулась із військовими почестями. Простилися із загиблою 52-річною захисницею її рідні, близькі та знайомі, військовослужбовці Збройних Сил України, представники влади, бойові побратими, журналісти, містяни.

У пам’ять про загиблу Героїню було оголошено хвилину мовчання. Представники духовенства відслужили молебень.

Зі слів бойових побратимів, Інна була справжньою патріоткою і захисницею свого народу, світлою, усміхненою і привітною жінкою, яка завжди була готова прийти на допомогу.

Сержант Інна Дерусова з перших днів повномасштабної агресії росії брала участь у бойових діях на Сумщині. Ризикуючи життям, вона врятувала багатьох військовослужбовців. Віддала своє життя за Україну 26 лютого, під час обстрілу російськими військами міста Охтирка, рятуючи пораненого.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України присвоїв Інні Дерусовій звання Герой України.

Вона перша жінка — Герой України, якій звання присвоєно посмертно.

У квітні 2022 року в місті Мукачево вулицю Зої Космодем’янської було перейменовано на честь Інни Дерусової. Незабаром вулиця Героя України Інни Дерусової також з’явиться на мапі Кривого Рогу.

Вічна пам’ять і слава захисниці! Вічна пам’ять і слава всім, хто віддав своє життя за Україну!

Фото Олександр Вілкул, Facebook

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Наздогнали і знищили два локомотиви: на Запорізькому напрямку наші дронарі «тримають у тонусі» ворога

На Запорізькому напрямку підрозділи полку «Лютваффе» активно працюють по логістиці та ворожим дронарям, підтримуючи операції Сил оборони.

На Чернігівщині затримали озброєних зловмисників, які вчинили напад на ветерана ЗСУ
На Чернігівщині затримали озброєних зловмисників, які вчинили напад на ветерана ЗСУ

Поліція Чернігівщини затримала двох озброєних зловмисників, які вчинили розбійний напад на ветерана Збройних Сил України.

Сили оборони України уразили російський бойовий криголам
Сили оборони України уразили російський бойовий криголам

У ніч на 25 березня на Виборгському суднобудівному заводі в Ленінградській області рф Сил оборони України уразили корабель російських окупантів.

Ержан, по тобі тюрма плаче: винесено вирок черговому кату за вбивство цивільного на Херсонщині
Ержан, по тобі тюрма плаче: винесено вирок черговому кату за вбивство цивільного на Херсонщині

У часи, коли світ досі здригається від свідчень про жахіття, які коїли нацисти під час II Світової Війни, ми живемо у таких реаліях.

«Їх вбивають, день бабака продовжується» — на Лиманському напрямку ворог б’є по переправах і греблях
«Їх вбивають, день бабака продовжується» — на Лиманському напрямку ворог б’є по переправах і греблях

На Лиманському напрямку триває наступ ворога. Почалася весняно-літня кампанія, про яку багато говорили багато в медійному просторі.

Президент: українці можуть заслужено пишатися Службою безпеки України
Президент: українці можуть заслужено пишатися Службою безпеки України

Президент Володимир Зеленський подякував всім воїнам Служби безпеки України за захист української держави, незалежності й народу.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій, військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Старший сапер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Водій-зв’язківець, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Водій

від 50000 до 120000 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---