ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дайджест найцікавіших публікацій АрміяINFORM за 15 травня

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2022, 19:31 4

Російські БМПТ «Термінатор» помітили на Луганщині

На Луганщині місцеві жителі зафіксували колону російської бронетехніки у складі якої можна помітити бойові машини підтримки танків БМПТ «Термінатор». Схоже на те, що після «успішного» дебюту в Україні російського «аналоговнєтового» танка Т-90М «Прорив», росіяни вирішили протестувати в реальних бойових умовах чергове «вундерваффе».

http://surl.li/bznfw

 Окупанти своїм фейковим указом про українських жінок насмішили всіх

У соцмережах, підконтрольних кремлю, окупанти поширили грубо сфабрикований документ під назвою: «указ про внесення змін до деяких законодавчих актів України та виходячи з інтересів держи, щодо підтримки відносин між чоловіками та жінками». Буцімто цей «указ» видали на Банковій і він постановляє всім жінкам, які проживають на території України, «поступатися будь-яким принципам, вступати у близькість і задовольняти різні потреби чоловіків, які стримують військову агресію в Україні».

http://surl.li/bznfx

Годую хлопців так, аби вони добре били окупанта — воячка Ірина зі Львова

Львів’янка Ірина, що добровольцем вступила до лав підрозділу тероборони Львівщини, знається на хитрощах приготування багатьох страв. І всі свої уміння та навички скеровує на те, аби вояки в підрозділі завжди були ситі. Солдати їдять і часто просять добавку, адже смачно!

http://surl.li/bznfy

Як «винахідливі» окупанти «косять» від війни: вигадали нову схему втечі додому

Російські окупанти бояться загинути на війні в Україні та все частіше намагаються знайти спосіб повернення додому. У лікарні тимчасово окупованого Мелітополя зараз перебувають окупанти з діагнозом «затискання хребта». Росіяни стверджують, що така проблема у них виникла через важкі бронежилети і тепер вони просять, щоб їх звільнили від участі у бойових діях проти українських воїнів.

http://surl.li/bznfz

Кадирівці у своєму фейку викрили себе через незнання української мови

кадирівці продовжують створювати безглузді фейкові новини. Цього ж разу вони повідомили, що знайшли «покинуту українцями лікарню» в Рубіжному. Порожньою вона була начебто через «відсутність фінансування вже багато місяців». Тому в перервах між бойовими діями вони буцімто за підтримки регіонального громадського фонду кадирова зробили там ремонт, привезли нове обладнання та забезпечили медиків необхідними ліками.

http://surl.li/bznga

Читайте нас у Facebook