ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З Німеччини Силам тероборони ЗСУ передали 9 автобусів та 2 вантажівки

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2022, 13:01 7

Три доби у дорозі, тисячі кілометрів шляху, співпраця десятків людей – і нарешті довгоочікуваний транспорт вже в Україні! 9 автобусів і 2 вантажівки готові працювати для Сил територіальної оборони ЗСУ!

Це допомога, яка стала можлива завдяки українським благодійникам. Транспорт їхав із півдня Німеччини, кермували – професійні водії. Якнайшвидшій доставці сприяла Львівська обласна державна адміністрація, а вже на Львівщині автобуси зустріли представники Сил територіальної оборони ЗСУ. Оглянули, протестували і колоною рушили до столиці.

6 автобусів можуть вмістити до 140 людей кожен, ще 3 – по 50. А 20-тонні фури ще й приїхали не порожні – із товарами для потреб нашого війська.

Цей транспорт критично важливий, наголосив офіцер управління логістики штабу Командування Сил ТрО ЗСУ Віктор Шевченко.

“Сили ТрО ЗСУ потребують засобів для перевезення особового складу так само, як людина потребує повітря. Чимало людей доклали багатьох зусиль, щоби все це відбулося.”

Цей транспорт покращить оперативність виконання завдань, але потреба у таких автобусах ще залишається – для кожного батальйону їх потрібно, як мінімум, три, – пояснює Віктор Шевченко.

Наразі передані автобуси вже у Києві і протягом тижня, після необхідного оформлення, почнуть працювати на благо української армії.

Територіальна оборона ЗС України дякує усім, завдяки кому надання такого важливого транспорту стало можливим: Bamberg:UA, Freundschaft kennt keine Grenzen, Народна Самооборона Львівщини, Центр Волонтерства та Захисту та іншим.

Читайте нас в Telegram