ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Убитих окупантів з Бурятії в 420 разів більше, ніж москвичів

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Травня 2022, 21:28 7

За офіційною російською статистикою, перше місце щодо військових втрат посідає Бурятія, водночас у Москві і Санкт-Петербурзі втрати найменші.

Про це повідомив в ефірі національного телемарафону радник міністра внутрішніх справ, директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

«Ми порахували кореляцію втрат залежно від регіону. … На першому місці серед офіційних втрат, які дає російська федерація, Бурятія – там 99 людей на 100 тисяч населення. Потім іде Дагестан і низка інших регіонів. … Найцікавіше – де найменше (втрат – ред.). А найменше – це Ямало-Ненецький округ, але це не показово, бо велику частину жителів цього регіону просто не можна призвати до армії, бо там дуже маленький відсоток населення. На другому і на третьому місці – Москва і Санкт-Петербург. Кількість офіційно визнаних смертей у Москві … в 420 разів нижча, ніж у Бурятії. Це 2-3 людини на 15-16 мільйонів жителів Москви. І в Петербурзі приблизно така ж сама цифра», – сказав Денисенко.

Водночас він уточнив, що якщо з цих міст і посилають на війну, то намагаються робити так, щоб ці люди не потрапили на передову, а якщо вони гинуть на території України, то їх рахують як зниклих безвісти. Або ж москвичів умовно «перекидають» до інших регіонів.

За словами Денисенка, це робиться тому, що путін і його оточення розуміють: усі революції починалися зі столиць.

«Тому треба берегти спокій столиць, берегти їхню тишу, відчуття безпеки, для того щоб ні в якому разі не розпочалися будь-які, найменші прояви непокори, виступів. Тому що вони розуміють, що саме звідти можуть починатися певні революційні рухи», – вважає директор УІМ.

У цьому контексті він наголосив на необхідності досліджувати сучасну росію і створювати відповідні інституції.

Джерело

Читайте нас в Telegram