ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відсутність «патріотизму» в армії рф: «бойові буряти» відмовляються воювати

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Травня 2022, 13:09 7

В перехопленій телефонній розмові російський окупант з бурятії (2 десантно-штурмова бригада, зараз дислокується у Херсонській області) намагається пояснити здивованій мамі причини відсутності «патріотизму» в армії РФ: «Чого вони здаватися будуть, ми на їхній Батьківщині? Мені ця Україна взагалі не цікава. Треба приїжджати та звільнятися… Зараз на контракт сюди ніхто не піде. Кого не спитай, у кого контракт закінчується – не горить бажанням».

На питання матері, чому не спрацьовує «патріотизм», відповідає: «Командир моєї батареї другого взводу сам собі в ногу вистрілив щоб звалити звідси! Ще на самому початку. Про що говорити можна? Він строкову в Чечні служив».

Мама яскраво змальовує можливий «наступ Заходу на росію»: «Якщо захід почне наступ на росію. «Нас просто всіх повбивають. Буде четверта світова війна і росія в ній програє».

Відповідь сина проста і логічна: «Тоді путін може схаменеться. Він же розуміє, що ми тут отримуємо жорстко. Боєприпасів та людей – немає… Згідно уставу, якщо від бригади менше 50% залишилось, бригаду виводять або прикомандировують до іншої бригади. А ми своєю бригадою так і воюємо. Тільки народу менше стає… У нас люди самі зникають. Хтось безвісти зник, хтось в полоні, хтось ховається, хтось вже в росії».

Читайте нас в Telegram