ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Захисники Маріуполя знищили близько 6 тис. рашистів та понад 100 одиниць техніки рф – полк «Азов»

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Травня 2022, 21:38
Ілюстративне фото

Захисники Маріуполя з початку війни знищили близько 6 тисяч російських загарбників і понад 100 одиниць бронетехніки.

Про це повідомив заступник командира полку «Азов», капітан Святослав Паламар (Калина) під час спеціальної військової панелі Київського безпекового форуму.

«Нашим гарнізоном вдалося знищити близько 6 тисяч одиниць ворожої сили, в тому числі одного генерала. Це близько 78 танків. Це більше 100 одиниць бронетехніки. Це за підтвердженими. Є ще, звісно, багато непідтверджених даних, на які ми не будемо спиратися», – розповів він.

Паламар зазначив, що на штурм Маріуполя окупанти кинули свої елітні підрозділи.

«Це 150-та дивізія, це 68-й танковий полк. Це 83-я бригада ВДВ. Це 346-а бригада ГРУ, спецназ. Це 22-а бригада спецназ ГРУ. Це 9-й полк морської піхоти “ДНР”. Це 810-а бригада чорноморського флоту. Це 155-а Тихоокеанська бригада. І також це стратегічна авіація та тактична авіація. Це найманці “Вагнера” і також інші бойовики з інших територій Російської Федерації та Кавказу», – додав він.

Заступник командира полку «Азов» наголосив, що ворог переважав українських захисників у кількості озброєння і кількості піхоти.

«Це угрупування нараховувало близько 14 тисяч військовослужбовців. Це надзвичайно величезна кількість техніки, це літаки, це кораблі, це корабельна артилерія, це літаковильоти як тактичної, так і стратегічної авіації. І велика кількість артилерії, засобів РСЗО. А також величезна кількість ракет була випущена по нас за весь цей період», – пояснив Калина.

Натомість Паламар зазначив, що оборона «Азовсталі», яку намагаються штурмувати російські війська, триває.

«Ми чинитимемо опір далі, доки у нас буде змога», – підсумував він.

Читайте нас в Telegram