ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сьогодні можемо відзвітувати про 200-й збитий російський військовий літак – Володимир Зеленський

Новини
13 Травня 2022, 23:28
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Ситуація щодо російського вторгнення

– Сьогодні можемо відзвітувати про 200-й збитий російський військовий літак. Стільки авіації Росія не втрачала у жодній війні за десятки років. А ще Росія втратила майже 27 тисяч солдатів, і багато з них – молоді строковики. Росія втратила понад три тисячі танків, броньованих бойових машин, велику кількість звичайних військових машин, вертольотів, безпілотників та всі свої перспективи як держави, – заявив Володимир Зеленський і додав, – І заради чого це все? Щоб у тимчасово окупованому Генічеську ще трохи постояв памʼятник Леніну? Жодного іншого результату в Росії немає і не буде.

За його словами, насправді ніхто сьогодні не може передбачити, як довго триватиме ця війна.

– Але ми робимо все для того, щоб можна було звільнити нашу землю швидко. Саме в цьому наш пріоритет – кожного дня працювати так, щоб війна була коротшою, – зазначив Президент України, – Однак це залежить, на жаль, не тільки від наших людей, які й так викладаються по максимуму. Це залежить і від наших партнерів. Від європейських країн, від країн усього вільного світу.

Також він подякував усім, хто працює на посилення санкцій проти Росії й на збільшення оборонної та фінансової підтримки для України.

– Саме це – єдиний рецепт захисту свободи в умовах вторгнення Росії. І для західних держав це не просто витрати. Це не про бухгалтерію. Це про майбутнє. Світ уже визнав, що блокада Росією наших портів і ця війна провокують масштабну продовольчу кризу. Російські посадовці ще й відверто погрожують світу тим, що в десятках держав буде голод. А якими можуть бути наслідки такого голоду? До якої політичної нестабільності й до яких міграційних потоків це призведе? Скільки тоді доведеться витратити, щоб подолати наслідки? Ось на які питання потрібно відповідати тим, хто гальмує санкційні пакети проти Росії або намагається відкласти надання допомоги Україні. Кожен день війни – це посилення глобальних загроз, це нові можливості Росії провокувати нестабільність в інших регіонах світу, не тільки тут, у Європі. І це нові втрачені життя в Україні: українців, українок, які віддають найдорожче, щоб вільно жити могли всі. Я підкреслюю це: всі, зокрема й у тих країнах, де досі знаходять час посперечатися замість того, щоб максимально вкладатися в допомогу. Тому тиску на Росію потрібно значно більше. І я про це кажу дуже відверто і щоденно усім, від кого це залежить, – відзначив Володимир Зеленський.


«Шанс був дуже маленький» — Владислав Польський розповів деталі порятунку поранених з підбитого НРК
«Шанс був дуже маленький» — Владислав Польський розповів деталі порятунку поранених з підбитого НРК

Владислав Польський із позивним «Тічер» розповів, як ухвалив рішення особисто евакуювати двох поранених бійців після ураження НРК ворожим дроном.

Розумна зброя: у Сил оборони вже понад 70 систем зі штучним інтелектом та машинним зором
Розумна зброя: у Сил оборони вже понад 70 систем зі штучним інтелектом та машинним зором

Вражати ворожі цілі Силам оборони допомагають вже понад 70 різноманітних систем зі штучним інтелектом та комп’ютерним зором.

«Васілій» змарнував три спроби врятуватися від українського FPV
«Васілій» змарнував три спроби врятуватися від українського FPV

Російський окупант тричі намагався поцілити в український ударний безпілотник, проте через паніку змарнував свій шанс на порятунок.

Склад БК, командний пункт і п’ять пунктів управління БПЛА: ЗСУ вдарили по об’єктах рф
Склад БК, командний пункт і п’ять пунктів управління БПЛА: ЗСУ вдарили по об’єктах рф

Сили оборони вдарили по складу БК, командному пункту та п’яти пунктах управління БПЛА рф.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор FPV-дрона

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Olx Начальник станції радіоперешкод

від 24000 до 122000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 24000 до 120000 грн

Тлумач

3 відділ Івано-Франківського РТЦК та СП

Olx Мінометник. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Olx Механік-водій 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Діловод персоналу

від 23000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759