ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Війна завершиться тоді, коли Україна поверне все, що в неї відібрав агресор — Президент України

Новини
11 Травня 2022, 20:14
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Україна хоче повернути окуповані території, а також відстояти свободу й права людини, які намагається відібрати в українських громадян російський агресор. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час онлайн-спілкування зі студентами провідних університетів Франції, представниками академічних кіл і медіа.

«Війна закінчиться для українського народу тільки тоді, коли ми повернемо своє. Нам не потрібно зайвого, тому що за всім треба слідкувати, треба мати тільки своє. Ми хочемо повернути мир у нашу державу, на нашу землю», – сказав він.

«Ми хочемо повернути свою землю, тому що з цим пов’язана наша історія, це повага до міжнародного права», – наголосив Глава держави.

Володимир Зеленський зазначив, що сьогодні Україна вимушена виборювати право на життя ціною життів своїх громадян.

«Коли ми повернемо все, що нам належить, ми закінчимо цю війну. Бажано, щоб Росія почула (нас вона не чує) таких людей, як ви, чула лідерів світу. Щоб її посадили за стіл перемовин, і щоб вона зрозуміла невідворотність покарання й велику помилковість своїх кроків», – сказав Президент.

За словами Глави держави, будь-які переговори, зокрема й про мир, мають відбуватися шляхом діалогу, а не ультиматумів.

Водночас Володимир Зеленський зазначив, що можливості завершення війни дипломатичним шляхом зменшуються кожного разу, коли російські війська чинять страшні злочини щодо українців, як це сталося в Бучі та Маріуполі.


Від Дуали до Лимана: історії камерунців, які прожили в російській армії всього місяць
Від Дуали до Лимана: історії камерунців, які прожили в російській армії всього місяць

Двоє громадян Камеруну, яких росія завербувала до своєї армії, загинули менш ніж за місяць після підписання контрактів.

До Криму був Кодорі: чому досвід українських миротворців у Грузії виявився пророчим
До Криму був Кодорі: чому досвід українських миротворців у Грузії виявився пророчим

росія не перше десятиліття застосовує тактику ведення гібридних війн.

«Проходимо хрещення вогнем» — Головнокомандувач ЗСУ привітав українців з Днем Державності
«Проходимо хрещення вогнем» — Головнокомандувач ЗСУ привітав українців з Днем Державності

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав українців з Днем Державності та Хрещення Київської Русі-України.

Державність у долях захисників: історії воїнів, які сьогодні творять новітню історію України
Державність у долях захисників: історії воїнів, які сьогодні творять новітню історію України

Українська державність — це не лише понад тисяча років історії, літописи та державні символи.

ВАКАНСІЇ
Olx Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя, Запорізька область

WorkUa Прожекторист зенітного взводу (військова служба за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Olx Старший стрілець – оператор портативних цифрових радіостанцій

від 22000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Вожатий службових собак

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

RobotaUa Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

RobotaUa Водій, військовослужбовець

до 21000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ