ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сімнадцять картин красномовно розповідають про жахіття, які принесла із собою російська війна в Україну

Новини
10 Травня 2022, 2:48
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Гамбурзі на березі Альстера перед будівлею Генерального консульства США відкрилася художня виставка «Щоденники війни у серці Європи» української мисткині Анжели Кущик.

Сімнадцять картин красномовно розповідають про жахіття, які принесла із собою російська війна в Україну.

«Бучанська різанина», «Повітряна тривога», «Відкрите небо (для ракет)», «Згвалтована» – такі назви вони носять. Кожне зображення супроводжується також коротким викладом фактажу про злочини про людяності, що коять російські кати.

Даний проект став можливий завдяки кооперації генконсульств України та США в Гамбурзі за підтримки фестивалю «Ukrainian Days in Hamburg».

Джерело: МЗС України


Нащадок друга Пушкіна, до якого Петлюра відчув симпатію: генерал Сергій Дельвіг врятував Армію УНР від третього фронту
Нащадок друга Пушкіна, до якого Петлюра відчув симпатію: генерал Сергій Дельвіг врятував Армію УНР від третього фронту

Колишній генерал російської імператорської армії Сергій Дельвіг щонайменше двічі мав нагоду зіграти доленосну роль в історії українського війська.

На Київщині внаслідок російського удару зруйновано великий логістичний об’єкт
На Київщині внаслідок російського удару зруйновано великий логістичний об’єкт

У Київській області внаслідок нічної російської атаки виникло кілька пожеж, зокрема на території складських будівель та логістичного об’єкта.

Масована атака на Київ: влучання балістики у п’яти районах, є загиблий та поранені
Масована атака на Київ: влучання балістики у п’яти районах, є загиблий та поранені

Внаслідок ракетної атаки на Київ вночі 19 липня одна людина загинула і щонайменше вісім дістали травми.

Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця
Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця

Бійці роти безпілотних наземних систем «Асгард» 153-ї механізованої бригади евакуювали з поля бою загиблого побратима на Оріхівському напрямку.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Оператор засобів РЕР

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

WorkUa Санітарний інструктор

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

WorkUa Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Харків

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

RobotaUa Оператор систем РЕР (радіоелектронна розвідка)

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

WorkUa Помічник капелана

від 20000 до 120000 грн

Деражня

Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ