ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Євросоюз вражений стійкістю й відвагою українського народу – Шарль Мішель

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Травня 2022, 15:47 3

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі у режимі відеоконференції з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем подякував за те, що сьогодні на найвищому рівні Європейський Союз підтримує Україну.

Як інформує Офіс Президента України, до зустрічі також долучився Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Шарль Мішель зазначив, що український народ сьогодні бореться не лише за свою батьківщину, а й за спільні європейські цінності демократії та свободи. І Євросоюз підтримує Україну та вражений стійкістю й відвагою нашого народу.

Володимир Зеленський також відзначив, що у складний момент російського вторгнення українці з великою вдячністю сприймають сміливу позицію Шарля Мішеля та його особисту присутність в Одесі.

«Європейський Союз не на словах, а справами підтримує Україну. Сьогодні фінансова підтримка для нас також дуже важлива», – сказав глава держави й відзначив, що розраховує на допомогу Президента Європейської ради в діалозі з країнами Африки та Азії щодо підтримки України.

Президент України також подякував за санкційну політику Європейського Союзу. Він наголосив, що Україна чекає ухвалення наступних пакетів санкцій щодо країни-агресора.

«Впевнений, що шістьма санкційними пакетами Євросоюз і світ не обмежаться. Але важлива не кількість цих пакетів, а їх результативність. Переконаний, що головний результат – щоб був мир на нашій землі, а отже – у Європі», – зауважив Володимир Зеленський.

Глава держави також висловив подяку Шарлю Мішелю за підтримку України на шляху євроінтеграції.

Читайте нас в Telegram