ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цінуємо, що глава Бундестагу приїхала в Україну саме в День пам’яті та примирення – Володимир Зеленський

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Травня 2022, 16:55 3

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з Президентом Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина Бербель Бас відзначив важливість її візиту в Україну у цей складний час і в особливий день – День пам’яті та примирення.

Про це інформує Офіс Президента України.

Сторони обговорили насамперед подальше оборонне сприяння Україні з боку Німеччини, а також посилення санкцій проти російського агресора. Глава держави відзначив ухвалення Бундестагом резолюції із закликом до уряду Німеччини розширити й пришвидшити надання Україні важкого озброєння.

Окрему увагу було приділено руху нашої держави до членства в ЄС. Володимир Зеленський висловив переконання у підтримці офіційним Берліном надання Україні статусу кандидата.

Глава держави висловив подяку Німеччині за фінансову підтримку економіки України та закликав відіграти провідну роль у відбудові зруйнованих російською армією українських територій.

Зі свого боку Бербель Бас подякувала Володимиру Зеленському за зустріч. Вона зазначила, що для неї дуже важливо саме 8 травня бути в Україні та мати можливість вшанувати пам’ять жертв Другої світової війни.

Читайте нас в Telegram