ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Еміне Джапарова зустрілася з Комісаром Ради Європи з прав людини

Новини
7 Травня 2022, 12:33
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Під час зустрічі з Комісаром Ради Європи з прав людини Дунєю Міятович перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова подякувала за чітку позицію стосовно російської агресії та позитивно відзначила її роль у справі формування доказової бази щодо руйнівних наслідків російської збройної агресії проти України. Повідомляє МЗС України.

Перша заступниця міністра поінформувала Комісара Ради Європи про факти системних кричущих порушень прав людини російськими окупаційними військами, включаючи вбивства, позасудові страти, сексуальне насильство, тортури, блокування гуманітарних коридорів, насильницьке переміщення громадян України на територію держави-агресора тощо.

Еміне Джапарова привернула окрему увагу до ситуації з правами людини в тимчасово окупованому Криму та переслідувань представників кримськотатарського народу. Вона, зокрема, привернула увагу до затримання у вересні 2021 року Нарімана Джеляла, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Перша заступниця міністра також закликала і надалі тримати питання моніторингу ситуації з правами людини в Автономній Республіці Крим в центрі уваги діяльності Комісара та в цілому Ради Європи.

Сторони обговорили потенціал задіяння інституту Комісара Ради Європи з прав людини в роботі зі збору та документування доказів злочинів і порушень прав людини, скоєних російськими військами в Україні. Метою цієї роботи є забезпечення принципу незворотності покарання для усіх винних у військових злочинах.

Комісар Ради Європи з прав людини перебуває в Україні з чотириденним робочим візитом. Програма візиту надасть Дуні Міятович можливість отримати необхідну інформацію «з перших вуст», а саме, від мешканців міст, що тимчасово перебували під російською окупацією, представників громадянського суспільства, керівників державних, зокрема правоохоронних, органів.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець-військовослужбовець

від 22000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область

Кулеметник (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Старший стрілець-оператор

від 26000 до 126000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Такелажник (ЗСУ) вся Україна

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Військовий психолог

від 21000 до 30000 грн

Харків

Військова частина 3005 НГУ

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ