ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Від початку широкомасштабної війни Україна отримала в допомогу зброї та фінансів на понад $12 млрд

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Травня 2022, 9:12

Ситуація щодо російського вторгнення

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочого візиту у Варшаву заявив, що від початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну наша держава отримала більш як 12 млрд доларів підтримки у вигляді зброї та фінансів.

«Це кошти від союзників України, які допомагають нам захищати нашу свободу та протистояти агресії росії. Український народ відчуває солідарність країн ЄС та всього цивілізованого світу», — відзначив Прем’єр-міністр.

Також Денис Шмигаль наголосив, що перемога України буде не лише на полі бою. Остаточна перемога настане, коли Україна стане членом Європейського Союзу, заможною та розвиненою державою. За словами очільника уряду, допомога об’єднаної Європи є надважливою в цьому питанні.

«Усі наші союзники висловлюють свою готовність допомагати Україні з відбудовою після нашої перемоги. Український уряд уже зараз формує нову візію розвитку нашої держави та трансформації економіки», — підкреслив Прем’єр-міністр.

За словами Дениса Шмигаля, було визначено 10 основних секторів та форматів майбутнього Плану відновлення. Ключовий із них — це членство в Європейському Союзі. Також це розвиток ВПК, енергетична незалежність, дерегуляція та мінімальне втручання держави в роботу бізнесу, підтримка переробки, кліматична модернізація.

За інформацією Урядового порталу

Читайте нас у Facebook
«Живуть тиждень-два»: у Гришиному росіяни зазнають значних втрат
«Живуть тиждень-два»: у Гришиному росіяни зазнають значних втрат

На Покровському напрямку, у зоні відповідальності 155-ї бригади, українські дронарі «перерізають» логістику рф та завдають мідл-страйк ударів по тилу окупантів.

Цілий «підземний завод»: пілоти «Фенікса» показали власне виробництво боєприпасів до БПЛА
Цілий «підземний завод»: пілоти «Фенікса» показали власне виробництво боєприпасів до БПЛА

Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» облаштували собі власне виробництво боєприпасів до своїх БПЛА.

Дрони-імітатори «Пародія», «Шахеди», «Гербери»: чим росія била по Україні
Дрони-імітатори «Пародія», «Шахеди», «Гербери»: чим росія била по Україні

У ніч на 13 травня противник атакував 139 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дронами-імітаторами типу «Пародія».

Росія масовано атакувала промислову інфраструктуру Одещини
Росія масовано атакувала промислову інфраструктуру Одещини

У ніч на 13 травня російська армія масовано атакувала ударними БПЛА промислову інфраструктуру Одещини.

Найбільше ворожих штурмів за добу відбулося на Покровському та Костянтинівському напрямках — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворожих штурмів за добу відбулося на Покровському та Костянтинівському напрямках — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 210 бойових зіткнень.

ВАКАНСІЇ
Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

Сапер 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Водій-санітар медичного пункту (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

Стрілець

до 20500 грн

Житомир

Військова частина А2192

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Головний сержант

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

--- ---