ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Рівному з’явився мурал про героїзм українського народу в обличчях

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Травня 2022, 17:10 3

Картина на стіні, що з’явилася  на внутрішній стіні одного з торгових центрів Рівного, має назву «Сміливий народ – сміливої країни». З початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну це вже друга патріотична робота місцевого художника Костянтина Качановського.

Перший мурал «Красавіца терпіти не буде!» автор намалював на центральній вулиці міста. Другий – на стіні коридору торговельного центру «Злата Плаза».

На картині зображений пекар, який взяв шість сотень кілограмів муки та приїхав до Бучі в пекарню допомагати, лікарка, що приймала пологи тоді, коли вже всіх інших було евакуйовано, захисник України та його чотирилапий бойовий пес на псевдо «Патрон», а також дитина, як символ заради майбутнього якої воюють всі українці.

У такий спосіб Костянтин Качановський вирішив зробити особистий внесок у перемогу України над країною-загарбником. Його ідея – надихнути людей, працює. Прикладом цього є  сотні перехожих, які щодня звертають увагу на цікаве зображення, що є уособленням героїзму, незламності та патріотизму українського народу.

За задумом художника вже найближчим часом в обласному центрі з’явиться ще кілька його авторських патріотичних муралів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook