ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чотири танки знищили українські захисники на Донбасі

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Травня 2022, 11:15 7

Західні міжнародні експерти неодноразово відмічали той факт, що українські Збройні Сили переважають російські війська в багатьох аспектах. Зокрема, це стосується й децентралізованої системи управління підпорядкованими підрозділами. Тобто рішення ухвалюють швидко, ніхто не чекає на погодження чи дозволу когось із верхнього штабу, якщо наші воїни бачать ціль — вони її одразу знищують.

Гарним та водночас показовим прикладом такої роботи стало знищення колони важкої техніки ворога. Днями російські фашисти вкотре вирішили атакувати позиції українських захисників, однак, завдяки професійній роботі військовослужбовців одного з артилерійських підрозділів, що виконує завдання в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», колона була вчасно виявлена.

Тут треба віддати належне особовому складу артилерійської розвідки, завдяки якому лише за якихось 5 хвилин після виявлення ворога перша машина окупантів уже палала. Надалі вони не менш успішно корегували вогонь артилерії, в результаті чого чотири танки ворога було знищено, а рештки «визволителів» відмовились від виконання завдання.

Отже, сьогодні рішуче можна сказати, що роки підготовки та реформ не минули даремно, і українські воїни-артилеристи продовжують завдавати максимального ураження живій силі та техніці російських окупантів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram