ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Так, я з України» – Віктор Винник і МЕРІ презентували новий альбом

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Квітня 2022, 11:47 17

24 лютого 2022 року російська федерація розпочала широкомасштабне вторгнення на територію України. Ця дата розділила життя всіх українців на до і після. За час, коли вся наша країна веде героїчну боротьбу за свою Незалежність з підступним ворогом, українські артисти створили багато нових пісень на воєнно-патріотичну тематику.

Однією із таких композицій стала пісня «Рускій ваєнний карабль, йди на#уй», яку написали у березні Віктор Винник і МЕРІ. Оскільки швидко спродюсувати її не вдалось, співак просто виконав пісню під гітару на студії. Цей матеріал було відзнято і нашвидкуруч змонтовано та опубліковано в YouTube.

А днями музиканти ухвалили рішення видати збірку найкращих патріотичних пісень із їх п’яти альбомів, яка отримала назву «Так, я з України». Серед вісімнадцяти треків, які вмістила платівка, є давні та улюблені пісні, такі як «Незнайомий мій брат», «Сестра», а також і нова «рускій ваєнний карабль, йди на#уй».

У дизайні нового альбому використано вже знайомий із 2016 року, коли був написаний хіт гурту «Я з України», фірмовий напис і шрифт. Але, на відміну від нього, літеру «Z» замінено на українську «З» на фоні жовто-блакитної стрічки.

У творчості Віктора Винника і МЕРІ завжди були патріотичні пісні. Так, у 2017 році з’явилась композиція «Про них», присвячена добровольцям. Кліп на пісню знімали у Широкиному, безпосередньо на позиціях української добровольчої армії. Усі герої кліпу – справжні бійці УДА і волонтери.

– У такі важкі часи музика, яка здатна підіймати бойовий  дух, потрібна як ніколи. Тому ми, кожен на своєму місці, зобов’язані робити усе задля нашої Перемоги. І ми переможемо. Слава Україні! – переконаний Віктор Винник.

Варто зазначити, що шостий офіційний альбом від Віктора Винника і МЕРІ – це перший винятково цифровий реліз. Тобто платівку можна придбати на найпопулярніших музичних платформах, а от на фізичних носіях на кшталт CD її представлено не буде.

Посилання на альбом для завантаження:

iTunes – apple.co/3vIeBVN

YouTube Music – bit.ly/YT_Ukr

Spotify – spoti.fi/3OzcOuB

Deezer – bit.ly/D_Ukr

Amazon Music – amzn.to/3rNW2OO

Підготувала Оксана Уретій

Читайте нас в Telegram