У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Ситуація щодо російського вторгнення
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 29.04 орієнтовно склали
особового складу – близько 23 000 (+200) осіб ліквідовано,
танків ‒ 986 (+16) од.,
бойових броньованих машин ‒ 2418 (+29) од.,
артилерійських систем – 435 (+4) од.,
РСЗВ – 151 (+0) од.,
засоби ППО – 73 (+1) од.,
літаків – 189 (+2) од.,
гелікоптерів – 155 (+0) од.,
автомобільної техніки – 1695 (+7) од.,
кораблі /катери – 8 (+0) од.,
цистерн з ПММ – 76 (+0),
БПЛА оперативно-тактичного рівня – 229 (+14),
спеціальна техніка – 31 (+0),
пускові установки ОТРК/ТРК – 4 (+0).
Найбільші втрати противника (минулої доби) спостерігалися на Ізюмському напрямку.
Дані уточнюються.
Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила – в правді!
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…