ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ігор Галушка: «Треба на всіх фронтах розповідати про те, що відбувається в Україні…»

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Квітня 2022, 11:00 8

Золотий медаліст «Ігор Нескорених» Ігор Галушка вважав неправильним поїхати з України навіть ненадовго, в той момент коли росія розпочала широкомасштабну війну проти України. Тому хотів відмовитися від участі в міжнародних змаганнях.

Про це він розповів під час брифінгу у Львові в «Медіа Центр Україна».

— Мене переконували багато рідних, друзів та бойових побратимів. Говорили, що на всіх фронтах потрібно доносити світові те, що відбувається в нас в країні, — розповів Галушка.

Основним стимулом для Ігоря було не бажання здобути медаль, а показати цю визвольну війну і як москва знищує Маріуполь та його побратимів з «Азову». Тому, виходячи на п’єдестал пошани, він написав на українському прапорі слова Save Mariupol. Повернувшись в Україну, Ігор передав його своєму товаришеві у Києві.

Він також сказав, що перемога далася непросто: юнак почувався зле й одразу після оголошення результату йому надавали допомогу лікарі.

— Я дав обіцянку бойовим товаришам, що зроблю все від мене залежне. І зробив це. На жаль, декого з моїх побратимів уже немає в живих, а решта продовжують оборону міста, — зазначив Ігор Галушка.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Реабілітація, Спорт