Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…
Аби хоч якось мінімізувати втрати, вони використовують мобілізованих жителів так званих «Л/ДНР» як живий щит для кадрових російських військових.
Про це свідчать нові перехоплення телефонних розмов загарбників, які є у розпорядженні СБУ.
«Сначала наших просто кидали наперед. С другой роты. Их мертвыми попривозили. На броню прыгает и поехали на зачистку села. А там же всегда ждут и стреляют укропы. Сегодня люди начали отказываться. Россияне отказались, наши отказались, но луганчане поехали», — розповідає своїй матері чоловік, якого рашисти мобілізували на території «ДНР».
Він говорить, що відмовився іти у наступ під Ізюмом і не хоче бути гарматним м’ясом. Чоловік не збирається підписувати жодних контрактів із окупантами і вже зрозумів, що єдине, що загарбники залишають після себе — руїни.
«Наша миссия — выжить! Слов нет… Все на нервах, хана, короче. Россия оставляет после себя руины. Прорваться туда не могут. 9 мая это все не кончится», — резюмує окупант.
Що ж, якщо місія цих загарбників — вижити, радимо їм чимшвидше скласти зброю і здатися у полон. А далі — кожен відповідатиме за скоєне.
Бойові втрати російських військ за минулу добу склали 1370 окупантів, 5 танків і десятки артилерійських систем.
На оборонному симпозіумі AUSA Global Force 2026 у Хантсвіллі, Алабама, американська промисловість показала Leonidas AGV
Водій-електрик 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…