ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Роспропаганда не може заспокоїтися: фейкомети про хімічні атаки

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Квітня 2022, 12:44

Рашисти знову використовують прийом «інформаційного алібі», попереджаючи про можливі провокації в українських містах під час Великодня, зокрема в Одесі. Про це пише у своєму телеграм-каналі голова Громадської ради при Одеській ОДА — речник голови ОВА, військовий журналіст із багаторічним стажем Сергій Братчук.

«Розхитування» роспропагандою теми хімічної зброї було ще на початку березня. Вкотре кремль почав поширювати дезінформацію про те, що в Україні нібито «в рамках спільних програм з Пентагоном діють лабораторії з виготовлення хімічної і біологічної зброї». Цю відверту брехню спростувало посольство США в Україні ще 9 березня. І ось чергова провокація та фейк щодо порту Южний, що на Одещині. Усе це — цілеспрямована дезінформація росії, яка покликана відвернути увагу від її кривавих злочинів».

Звертаємо увагу! Не нехтуйте правилами безпеки, зберігайте спокій та дотримуйтесь інформаційної гігієни. На меті у ворога — створення панічних настроїв у суспільстві. А також — виправдання своїх можливих провокацій, які вони приготували.

Підготував Олексій Тригуб

Читайте нас у Facebook
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
сапер 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Оператор-сапер безпілотних систем мінування (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Бердичів

139 окремий батальйон 115 ОБр ТрО

Технік автоматизованих систем управління

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Військовий фінансист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---