Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
Ситуація щодо російського вторгнення
Голова Київської обласної військової адміністрації (КОВА) генерал-лейтенант Олександр Павлюк провів нараду з командирами добровольчих формувань територіальних громад, у якій взяли участь голови районних військових адміністрацій та керівництво Національної поліції в Київській області.
Як інформує пресслужба КОВА, голова мета зустрічі полягала в обговоренні взаємодії та посилення координації спільних дій.
«Вдячний кожному, хто вступив до лав добровольчих формувань. Ви захищаєте свої домівки, свою землю, свої сім’ї. Багато з вас вже пройшов випробування першим боєм та має досвід бойових дій. Так, наразі Київська область звільнена від загарбника. Але розслаблятися зарано», – заявив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
Учасники наради вирішили створити Координаційну раду добровольчих формувань при Київській обласній військовій адміністрації. Її головне завдання – сприяти взаємодії між обласною, районною владою, поліцією, іншими силовими структурами та добровольчими формуваннями.
За словами представників добровольчих формувань, нині є низка питань, які потребують розгляду, це зокрема, функціонування добровольчих формувань, фінансування, забезпечення, використання зброї, статусу добровольців тощо. Голова обласної військової адміністрації запропонував розглянути ці питання на найближчому засіданні Координаційної ради.
Під час наради генерал-лейтенант Олександр Павлюк вручив командирам окремих добровольчих формувань нагороди за оборону та захист Київщини.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…