ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одеський бізнесмен допомагає знищувати ворога й закуповує засоби захисту для наших воїнів

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Квітня 2022, 21:09 2

Чимало українців на початку війни були вражені історією про українського бізнесмена, який надав українським військовим точні координати скупчення російських систем залпового вогню БМ-21 «Град» і «Торнадо» навколо свого будинку під Києвом. Завдяки цій своєчасній інформації, ворогу, який вів вогонь по наших позиціях, було завдано вогневе ураження і декілька одиниць РСЗВ разом з розрахунками відправилися на «концерт Кобзона».

І хоча внаслідок вогню постраждав і будинок бізнесмена, він був дуже вдячний нашим воїнам. Рашисти зазнали втрат і були покарані за свої злочини. Випадково дізнався, що зробив це відомий український бізнесмен, одесит, співвласник та директор порту ТIС Андрій Ставніцер.

Також виявилося, що з Андрієм ми «фейсбучні» друзі. І хоча очно не знайомі, дійсно пишаюся тим, що знаю його. Тому що саме завдяки таким людям сьогодні, під час широкомасштабного російського вторгнення, формується у світовому просторі нове обличчя сучасної, європейської держави Україна.

Вагомі досягнення Андрія Ставніцера як бізнесмена та підприємця державного рівня вражали багатьох у мирний час. Створення великої компанії морської транспортної галузі підтверджувало не тільки його високі організаторські якості, знання та креативне мислення, а також і прагнення бачити Україну заможною і сучасною державою. Але найбільше вразив мене Андрій під час війни.

Від самого початку бойових дій він активно долучився до національного руху спротиву окупантам. Благодійний фонд імені Олексія Ставніцера (названо на честь батько Андрія) зосередився на допомозі ЗС України, зокрема на закупівлі бронежилетів, касок та інших засобів індивідуального захисту. Від початку війни фонд закупив та передав підрозділам ЗСУ 1 600 бронежилетів, 3 200 плит, 400 шоломів, 120 тонн сталі та 8 пікапів.

На своїй фейсбук-сторінці Андрій постійно звертається до небайдужих людей з усього світу по допомогу Україні.

— Наш ворог розраховував на бліцкриг, проте українські воїни щодня боронять країну, ризикуючи власними життями, та продовжують впевнено протистояти загарбникам. Сьогодні всі країни підтримують нашу державу, проте ТрО та українські воїни потребують більше спорядження та ресурсів, — наголошує Андрій.

Наразі Благодійний фонд імені Олексія Ставніцера займається закупівлею бронежилетів та касок високого рівня захисту.

Приємно, що такі небайдужі люди, як Андрій Ставніцер, в найтяжчий для країни час допомагають українській армії і роблять свій вагомий внесок у наближення перемоги над ворогом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook