ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Війна не завада сімейному щастю: у військовій частині на Харківщині відразу два весілля

Прочитаєте за: 3 хв. 18 Квітня 2022, 12:53 65

Українські воїни успішно захищають нашу державу від численних навал окупантів. Проте життя в цей момент не зупиняється й саме любов до рідних потроює сили захисникам і захисницям, надихає їх на нові ратні подвиги.

Одразу два весілля зареєстрували в Об’єднаному центрі забезпечення Збройних Сил України, розташованого на Харківщині. Через активні бойові дії в Харкові акт про укладення шлюбу офіційно засвідчив командир військової частини. Адже відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 213 «Деякі питання державної реєстрації шлюбу в умовах воєнного стану» значно спрощено процес одруження для армійців.

— Укладення шлюбу в умовах бойових дій демонструє кожному з нас, що війна у будь-якому разі закінчиться нашою перемогою, — каже начальник Об’єднаного центру забезпечення. — Тому наші військовослужбовці вже зараз будують фундамент свого щастя й упевнено дивляться у майбутнє своєї країни.

Спочатку побралися сержант Роман та старший солдат Тетяна.

— Ми з чоловіком дуже щасливі. Зустрічалися понад два роки й, мабуть, саме війна й постійна небезпека підштовхнули нас до важливого кроку в житті. Відтепер ми стали одним цілим і на сьомому небі від щастя. А щодо фати, святкового обіду та келихів із шампанським, то все це в нас обов’язково буде, але після скорої перемоги України, — розповіла старший солдат Тетяна.

До речі, сержант Роман освідчився своїй кохані під час загального шикування і бурхливі оплески товаришів по службі після заповітного «Так!» пролунали краще за марш Мендельсона.

Пізніше в розташуванні військової частини на рушник стали головний сержант Юрій та працівниця Збройних Сил України Ірина.

— До цього щасливого дня ми йшли п’ять років. Довго планували цей момент і розглядали різні варіанти проведення медового місяця. Та далі відкладати не стали й розпис у колі бойових друзів та подруг мені здається кращим за будь-який палац. Проте весільна подорож не скасована, а просто відкладається на невеличкий час і відбудеться після вигнання всіх окупантів із нашої землі, — поділився планами головний сержант Юрій.

За словами командування військової частини, ці дві приємні події позитивно вплинули на морально-психологічну атмосферу в армійському колективі. При цьому гуркіт ворожих снарядів у момент укладення шлюбів не зміг зіпсувати безмежну радість.

фото Володимира Ященка      

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство