ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Google Maps відкрили супутникові зображення всіх стратегічних пунктів росії

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Квітня 2022, 11:02
Важкий атомний ракетний крейсер ВМФ РФ Петр Великий

Віднедавна, з початком широкомасштабного вторгнення росії в Україну, на Google Maps видно всі стратегічні об’єкти росії та її могутньої армії.

Як повідомляє Defence Express, у сервісі Google Maps всі військові та стратегічні об’єкти рф стали доступні у максимальній роздільній здатності. Тепер різноманітні пускові шахти міжконтинентальних балістичних ракет, командні пункти, секретні полігони та інше можливо роздивитися з роздільною здатністю близько до 0,5 метра на піксель. До цього часу вони відображались у рази в гіршій якості, яка не дозволяла розібрати та розгледіти всі деталі.

Для прикладу, завдяки знімкам можна оцінити «прогрес» робіт на єдиному російському авіаносці «Адмірал Кузнецов».

Також у гарній роздільній якості можна подивитись на базу зберігання ядерних боєприпасів поблизу Мурманська.

Для охочих є також можливість оцінити, як із супутника виглядає російський винищувач нібито п’ятого покоління Су-57 на льотно-випробувальному центрі міноборони рф

Або, як із космосу ідентифікувати пускову позицію міжконтинентальної балістичної ракети.

Звісно ж, для пересічних мешканців і простих читачів Інтернету такі знімки навряд чи мають стратегічну цінність, бо військові супутники мають значно кращу роздільну здатність. Але є й такі люди, яким водночас точно буде цікаво «побродити» за допомогою Google Maps по секретних місцях рф, а можливо і пошукати бункер самого путіна.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить