ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Через російські обстріли гуманітарних коридорів 18 квітня не буде

Новини
18 Квітня 2022, 11:34
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

З міркувань безпеки було прийнято рішення сьогодні, 18 квітня, не відкривати гуманітарні коридори, повідомила віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

«Вчора ми вели довгі та складні перемовини по коридорах з Маріуполя, Бердянська, Токмака, Енергодара. Також працювали над коридорами з Херсонської області (Нововоронцовка, Осокорівка, Миролюбівка, Нововознесенське, Високопілля). Звісно, перемовини йшли також про коридори з міст Луганської області: Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Попасна та смт Нижнє, – розповіла вона. – Однак, у порушення міжнародного гуманітарного права, російські окупанти не припиняють блокування та обстріли гуманітарних маршрутів. Тому, з міркувань безпеки, було прийнято рішення сьогодні не відкривати гуманітарні коридори».

Посадовиця запевнила, що влада докладатиме всіх зусиль, щоб гуманітарні коридори запрацювали знов якнайшвидше.


«Хартія» готує для Харкова багаторівневу систему захисту від FPV-дронів на оптоволокні
«Хартія» готує для Харкова багаторівневу систему захисту від FPV-дронів на оптоволокні

Харківська обласна військова адміністрація спільно з 2-м корпусом «Хартія» Нацгвардії реалізує експериментальний проєкт із захисту міста.

Захопили зненацька: бійці ССО зуміли підкрастися до окупантів на відстань витягнутої руки
Захопили зненацька: бійці ССО зуміли підкрастися до окупантів на відстань витягнутої руки

Бійці групи Rangers 6 полку Сил спеціальних операцій зуміли настільки тихо підкрастись до ворожих позицій, що противник навіть не встиг отямитись.

Чотири роки полону: оборонець Маріуполя нарешті повернувся додому
Чотири роки полону: оборонець Маріуполя нарешті повернувся додому

Боєць 36-ї бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Вадим Биканов після 4 років полону повернувся до дружини та доньки в Черкаси.

Поля, посадки, населені пункти: «Mara» показала полювання на російську піхоту з неба
Поля, посадки, населені пункти: «Mara» показала полювання на російську піхоту з неба

Російська піхота ховається в полях, посадках і селах, але дрони «Mara» знаходять окупантів та завдають точних ударів.

ВАКАНСІЇ
Olx Кулеметник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx Провідний бухгалтер

від 22000 до 52000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Olx Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Розвідник

від 20000 до 100000 грн

Білогір'я

Четвертий відділ Шепетівського РТЦК та СП

RobotaUa Стрілець-електрик (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

WorkUa Навідник артилерії

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада