ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Мукачеві гурт «Без обмежень» провів благодійний онлайн-концерт на підтримку українських військових

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Квітня 2022, 13:08 7

Концерти в метро, зустрічі із захисниками, волонтерство — відомий український гурт «Без обмежень» активно долучився до наближення нашої Перемоги. Як зазначив лідер гурту Сергій Танчинець, найголовніше для нього нині — це підтримка Збройних Сил України. А ще співак на початку активної фази російсько-української війни вирішив допомагати всім і в усьому.

— Неважливо, це велика проблема чи дрібниця, але якщо я маю можливість допомогти, я зобов’язаний сам перед собою це зробити, — зауважує музикант. — Авто обладнали для перевезення допомоги. Доставляємо з волонтерського штабу в Мукачеві в Київ медикаменти, засоби гігієни, інші речі військовим, які цього потребують. З Києва евакуювали жінок та дітей на захід країни. За перший місяць широкомасштабної війни подолали понад 10 тисяч кілометрів.

Водночас із залученням до волонтерської роботи гурт співає для військових і цивільних.

— Я бачу, що попри існування деяких думок, що зараз музика не на часі, виявляється, музика завжди на часі. Ми виступали в київському метро, співали для людей, які 20 днів перебували у сховищі. Там була доволі пригнічена обстановка, і музиканти, які потрапляли туди, надавали цим людям гарну підтримку. Співаємо для військових, дітей-переселенців, волонтерів, — додав Сергій Танчинець. — Підтримали благодійну виставку картин закарпатських художників у Палаці культури і мистецтв Мукачева. Усі кошти за придбані роботи будуть перераховані захисникам із гірсько-штурмової бригади.

А вчора гурт «Без обмежень» провів благодійний онлайн-концерт «Все буде Україна» в підтримку 128-ї бригади. Музиканти зіграли декілька пісень в акустичній версії.

Фото з фейсбук-сторінки гурту «Без обмежень»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram