ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російські свині в лісах Чернігівщини

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Квітня 2022, 17:16 5

На початку березня 2022 року 6-а загальновійськова армія збройних сил російської федерації намагалася захопити Чернігів. Упродовж кількох тижнів окупанти обстрілювали мирні об’єкти та знищували цивільну інфраструктуру.  Після невдалих спроб наступу на місто, ворожі війська покинули позиції та відступили, отримавши по зубах від українських захисників.

У колишньому місці базування російських загарбників на Чернігівщині побували наші кореспонденти.

На кинутих позиціях відразу впадає в очі те, що де б не був російський солдат, там завжди купа сміття і залишки награбованих речей.

Як виявилося, так звана друга армія світу залишає недоїдки і сміття там де й живе.  За короткий час свого перебування російські свині перетворили чистий чернігівський ліс на велике сміттєзвалище, у якому змішалися залишки їжі, кинутий посуд, взуття та елементи військового однострою, що навіть для його господарів виявився непотребом.

Нам не відомо, яких поглядів на життя і віросповідань ті істоти, що мешкали в загиджених бліндажах. Але молились вони на свідоцтво про вінчання, яке вкрали в одному з будинків місцевих мешканців.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram