ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Іспанське містечко на великодні свята стане… Україною

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Квітня 2022, 18:32 7

Іспанія — країна багатовікових традицій. А Страсний тиждень у них (Semana Santa) — чи не найважливіше свято, коли сотні вірян виходять на вулиці й беруть участь у релігійних процесіях. Цього року севільське місто Фуентес-де-Андалусія з населенням більше ніж 7 тисяч осіб вирішило підтримати нашу країну досить незвичайним способом. Під час Страсного тижня місто змінить своє ім’я та називатиметься Україною (Ucrania), а його вулиці перейменують на Київ, Харків, Маріуполь, Херсон, Одесу.

Мета цієї акції — підвищити громадську обізнаність і продемонструвати велику солідарність з українцями у зв’язку з наслідками широкомасштабного вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року.

Як повідомив мер муніципалітету Франсіско Мартінес, так вони демонструють свою підтримку українському народу, який потерпає через російське вторгнення.

Що ця кампанія означає для самих севільців? Передусім під час акції жителі Фуентес-де-Андалусія матимуть змогу в інтерактивному режимі зустрітися з кореспондентами різних ЗМІ, які працюють в Україні. Зберуться тисячі людей, щоб із перших уст дізнатися про ситуацію в нашій країні.

Також іспанці планують поширювати інформативні листівки, в яких розповідатимуть про різні способи допомоги українському народу, оскільки Фуентес-де-Андалусія хоче стати муніципалітетом, що прийматиме біженців.

Підготувала Наталія Задверняк

Читайте нас в Telegram