ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Діти з різних куточків світу підтримали українців

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Квітня 2022, 17:58 11

«Діти світу для України» — під такою назвою в Одесі проходить виставка малюнків. Вони особливі тим, що підготували їх діти з різних куточків світу: Британії, США, Індонезії, Грузії, Італії. Кожен малюнок — присвячений Україні та українцям і сповнений щирою та світлою вірою в нашу перемогу.

Їх зібрали у невеличку виставку та презентували в Одесі. Малюнки передали: волонтерська група Бориса Тинки (Польща) та Олександра Бабіча, БФ «Безмежні можливості», Волонтерський рух Одеси.

— Наприкінці березня ми отримали гуманітарку з Польщі. Уявіть, яким величезним було наше здивування, коли, відкриваючи одну з коробок, ми знайшли десятки дитячих малюнків. Я кожен окремо сфотографував, їх було дуже багато. Це шок, це приємний шок, правда, — розповів Борис.

Всього одеситам показали близько 80 робіт. Крім малюнків, також на виставці представили листи, які вкладали у коробки з гуманітарною допомогою.

«Дуже скоро все закінчиться й ви знову будете багато грати, співати та танцювати!», «Ми молимося за вас», «Дякую за сміливість та відвагу», — пише малеча у своїх листах.

Як зазначають організатори заходу, після виставки деякі роботи повернуться до волонтерів, а інші будуть передані українським дітям та військовим, щоб ті знали — їх люблять та підтримують у всьому світі.

Фото з мережі інтернет

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство