У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом»:
«Керівник Енергоатома Петро Котін разом із фахівцями Компанії відвідав одну з ділянок Рудого лісу в зоні відчуження, де російські військові копали траншеї та намагалися будувати фортифікаційні споруди
На цьому місці було зафіксовано аномально високі показники радіаційного стану.
Показник зовнішнього опромінення (гама-фон) в місцях заміру становив 3,2 – 4 мкЗв/год (мікрозівертів на годину), що у 10-15 разів перевищує норму.
Один із показників, що формує внутрішнє опромінення, яке отримали окупанти від поверхні ґрунту (Бета забруднення), у місцях заміру становив по 90 Sr, що у 160 разів більше норми.
Іншим чинником внутрішнього опромінення є Альфа забруднення, яке формується внаслідок розкиданих на цій ділянці Рудого лісу фрагментів опроміненого ядерного палива, графітової кладки тощо. Ці фрагменти зараз розташовані на глибині 40-80 см, окупанти ж копали і глибше.
При потраплянні всередину організму такий вид опромінення чинить вплив у десятки й сотні разів потужніший, ніж від гама- та бета-випромінювання.
Таким чином, на всіх окупантів, які майже 30 днів базувалися й копали в Рудому лісі, очікує променева хвороба різних ступенів тяжкості».
Реактивники 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» показали рідкісні кадри роботи РСЗВ «Град» на Костянтинівському напрямку.
На Сумщині російський удар по локомотивному депо забрав життя залізничниці, ще четверо її колег перебувають у лікарні.
Луганський тил для окупантів стає дедалі менш безпечним. Українські дрони дістають вантажівки, паливозаправники та логістичні вузли далеко від лінії фронту.
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Дніпро та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…