ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні – одруження, а завтра – на передову

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Квітня 2022, 22:19 13

У місті Запоріжжя одружився боєць окремого батальйону ТрО Євген. Заяву на укладання шлюбу пара подала цього ж дня і в 10-00 у Центральному міському палаці урочистих подій відбулася церемонія. Молодята зазначили, що прагнули одружитися швидше та чекали на дозвіл від командира військової частини. Нині відсвяткують у вузькому колі – з родичами та бойовими побратимами Євгена. А завтра голова молодого сімейства повернеться на передову.

– Ми знайомі три роки, тому коли Євген освідчився, я ні секунди не сумнівалась, – каже наречена.

У хлопця будинок та велике господарство, але зараз вони під окупацією. Справляється з усім один батько.

– Коли приїжджали орки, то сказали моєму батькові, щоб він виїжджав, бо розбомблять хату, – розповідає боєць. – Він відповів, що нікуди не піде, бо це його земля, його дім. Його сильно побили – навіть не міг ходити.

– Русня хотіламене забрати з собою, – додає наречена. – Я відповіла, що нікуди не піду. Сказала: «Хочеш – стріляй на місці!»

Згодом, коли дівчина востаннє їздила до Оріхова за продуктами, її попередили, аби не поверталася, бо «орки» вже розшукували її за наводкою. Зокрема, знали, що вона блондинка та допомагає теробороні…

Нині щасливе подружжя нарешті зареєструвало законний шлюб. Кажуть, що гучне весілля відсвяткують після перемоги, тоді й запросять усіх-усіх друзів, не забудуть нікого.

1
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Life story, rss.feed