ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Creative Camp: Ми з України!»: школи Одещини запрошують до участі у безоплатній онлайн-програмі

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Квітня 2022, 12:31 16

Громадська організація GoGlobal у межах проєкту GoCamp з метою психологічної та емоційної підтримки вчителів та учнів закладів загальної середньої освіти в умовах війни запрошує до участі школи Одещини у безоплатній онлайн-програмі «Creative Camp: Ми з України!».

Програма складатиметься з практичного курсу з психологічної підтримки для вчителів «Створення безпечного середовища для дітей в умовах війни». Він включатиме 10 занять по 2 години та триватиме 7 днів. Також проводитимуться інтерактивні зустрічі, арттерапія та воркшопи для учнів від українських та іноземних митців, експертів креативних індустрій. Вони проходитимуть з 11 квітня по 27 травня, орієнтовно по 2 години в другій половині дня. Ще одним напрямком програми є спілкування школярів та вчителів з іноземними волонтерами у форматі розмовних клубів з 18 до 27 травня. Тривалість зустрічей – 1 година на день, 2-3 рази на тиждень.

Щоб взяти участь у програмі, слід зареєструвати свою школу за посиланням.

Також організатори зауважують, що деякі сесії будуть проходити англійською  мовою, тому  залучайте колег, які володіють іноземною мовою.

Нагадаємо, що GoCamp – це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети мотивують школярів вивчати іноземні мови та відкривають світ для дітей з усіх куточків України й у такий спосіб формують нове покоління майбутніх лідерів та навчають молодь долати будь-які бар’єри.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Регіони, Соціальний захист