ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відтепер у чатботі «єВорог» можна повідомити про вбивць у Бучі, Ірпені, Гостомелі

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Квітня 2022, 2:12 5

Ситуація щодо російського вторгнення

Як передає Укрінформ, про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони повідомляє у Телеграмі.

«Серця українців сколихнули звірства ворога на Київщині. Кожен причетний до геноциду має бути знайдений та покараний. Тому ми запускаємо новий розділ у чатботі «єВорог» — повідомте про живих катів та вбивць у Бучі, Ірпені, Гостомелі», – йдеться у повідомленні.

Щоб повідомити про вбивць потрібно перейти у «єВорог» із головного екрана «Дії» або за посиланням. Авторизуватись в боті через «Дію». Натиснути «Вбивці в Бучі, Ірпені, Гостомелі». Вибрати місто та надіслати всю інформацію: геолокацію, фото, відео й опис.

В описі потрібно вказати прізвище, ім’я та по батькові загарбника, військовий підрозділ, його дії в період вторгнення та ставлення до оточення (катування, вбивства мирних жителів).

«Ваша інформація допоможе зробити «відомими» на весь світ тих, які чинили геноцид українців. Пишіть у «єВорог», щоб перетворити життя кожного з них на пекло. Вони ніколи не змиють кров зі своїх рук. Вони за це заплатять», – наголосили в ЦПД при РНБО.

Читайте нас в Telegram