ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Полтаві випустили п’ять трендових колекцій патріотичних шкарпеток

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Квітня 2022, 12:15 6

Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну одна з полтавських компаній випустила вже п’ять колекцій патріотичних шкарпеток. Першу присвятили російському воєнному кораблю та відомому напрямку, другу — Збройним Силам України, третя називається «Я на своїй землі», четверта — «Доброго вечора, ми з України», п’яту колекцію випустили на честь легендарної Чорнобаївки.

Серед усіх випущених колекцій поки що найпопулярнішою лишається перша, із напрямком для російського воєнного корабля.

За совами виробника, ці шкарпетки замовляють через соцмережі або на інтернет-сайті компанії. Купують шкарпетки замовники з різних куточків України. Деякі замовлення надходять із районів бойових дій. На жаль, із такими місцями  логістика дуже складна. Місцеві ж жителі забирають шкарпетки самі, на фабриці або в пункті видачі в місті.

Слід додати, що, попри складнощі із закупкою сировини, полтавська компанія не лише працює, але й допомагає Збройним Силам України та містам, постраждалим від війни.

— У країні триває війна. Нині є два фронти — військовий та економічний. Економіка має працювати — це і заробітні плати наших працівників, і податки. Крім цього, ми виготовляємо трендові колекції, пов’язані із боротьбою проти російського окупанта. 50 відсотків коштів від їхнього продажу ми передаємо на потреби ЗС України. Вже офіційно перерахували понад 100 тисяч гривень, — розповів засновник компанії Олег Хардін.

Також шкарпетки від виробника на суму в понад 1,5 мільйона гривень безоплатно передали воїнам ЗС України та Тероборони. Зокрема, 11 тисяч пар шкарпеток відправили до Харкова, 15 тисяч пар — до Києва, ще 15 тисяч пар — до Дніпропетровської області. Крім того, компанія допомагає купувати паливо для волонтерів, продукти харчування для міст, які перебувають в окупації, або нещодавно звільнених.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook