ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Не Московська, а Харківська: на Одещині перейменували одну з вулиць

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Квітня 2022, 16:35 6

На Одещині у місті Біляївка вулицю Московську перейменували на Харківську. Ще задовго до початку широкомасштабного наступу росії на мирні міста та селища нашої держави краєзнавці, небайдужі біляївці закликали перейменувати вулиці своєї громади, які мали хоча б якесь відношення до тривалої російської колонізації південної частини України та до війни, яку розв’язала рф проти нашої держави ще у 2014 році.

– З 24 лютого вже понад місяць війська рф безжально руйнують міста і села нашої держави, підступно знищуючи соціальні об’єкти, вбиваючи мирних мешканців. Одна з вулиць нашого міста має назву, пов’язану зі столицею країни-агресора, яку треба перейменувати. І сьогодні це на часі. Саме тому ми вважаємо за необхідне змінити назву вулиці Московська в місті Біляївка. Інакше і бути не може. Наразі це таке ж важливе питання, як надання волонтерської допомоги, як підтримка ЗСУ, як прихисток тимчасово переміщених осіб, як моральна підтримка захисників міст-героїв. Це питання честі, гідності, нашого патріотизму. Чи підтримуєте Ви цю ініціативу? – з таким питанням звернулася на сторінці у Facebook до місцевих жителів представники Біляївської міської ради.

Відтак, після проведеного голосування сьогодні на позачерговій сесії місцеві депутати ухвалили рішення вулицю Московську перейменувати на Харківську. Про це повідомив міський голова Михайло Бухтіяров.

Він також розповів, що іншим варіантом була назва Варшавська. Адже Польща неймовірно потужно наразі підтримує нашу країну, є її адвокатом на міжнародній арені, прирівняла у правах та соціальних гарантіях біженців до своїх громадян.

– Проте депутати майже одноголосно проголосували за Харківську. Бо Харків – це перше місто, яке вступило в бій з російською армією. І воно досі тримається. Це приклад для нашого міста та інших міст України. Приклад боротьби, патріотизму і любові до своєї держави, – сказав Михайло Бухтіяров.

А ось біляївський краєзнавець, заступник директора Одеського обласного архіву Сергій Крачков зауважив, що не лише в їхньому місті, а й по всій Україні не повинно бути жодної вулиці, яка названа на честь орків, коли б вони не намагалися колонізувати нашу країну.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство