У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
5 квітня на Чорнобильську АЕС прибули підрозділи Національної гвардії України, які взяли об’єкт під свою охорону.
Про це повідомляє Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС».
«Основними завданнями нацгвардійців на майданчику є охорона та оборона ядерних установок, а також фізичний захист ядерних матеріалів», – йдеться в повідомленні.
Наразі ключові завдання підприємства такі:
– перевірка Збройними Силами України безпеки майданчика та його транспортної інфраструктури;
– перевірка радіаційного стану приміщень та об‘єктів станції, де перебували окупаційні війська російської федерації (які повністю нехтували правилами радіаційної безпеки);
– ротація персоналу зміни, яка знаходиться на майданчику (46 добровольців-працівників, які відправилися на майданчик ЧАЕС внаслідок ротації персоналу 20 березня, а також 13 працівників, які ПРОДОВЖУЮТЬ перебувати на робочих місцях вже близько 1000 годин — з самого початку окупації станції).
Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проєкт закону про Український національний пантеон.
У ніч на 28 червня оператори 1-го центру СБС у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України уразили стратегічний нафтопереробний завод «Славянский».
У ніч на 28 червня підрозділи Сил оборони України вчергове завдали ураження двом нафтопереробним заводам, задіяним у забезпеченні окупаційної армії.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…