ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Рівного готові переїхати три десятки підприємств

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Квітня 2022, 15:41 5

З українського сходу та півдня триває релокація бізнесу в Рівненську територіальну громаду. Рівне має три десятки заявок від підприємств з областей, де тривають бойові дії, на переїзд.

— Фактично 7 підприємств у процесі переїзду в Рівненську громаду. Це швейне, харчове виробництво, а також торгівля, — розповідає начальник управління економіки Рівненської міської ради Володимир Липко. — З великими виробництвами складніше, адже вони довго думають, важко зважуються на переїзд, мають багато застережень. Але триває робота й у цьому напрямку.

За його словами, деяким підприємствам бракує обігових коштів та кваліфікованих кадрів. Також існують проблеми з розселенням працівників. Водночас росте й кількість поданих заяв від охочих взяти на роботу внутрішньо переміщених осіб. Так само збільшується кількість ВПО, які хочуть працевлаштуватися.

— Працюємо, аби задовольнити і роботодавців, і потенційних працівників. Зіставляємо попит і пропозицію на ринку праці, — зазначив начальник управління економіки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство