За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
У Кам’янці-Подільському відбувся перший бізнес-форум Nagoda-2022, головна мета якого — економічний фронт, а саме — налагодження співпраці між місцевим бізнесом, підприємствами, які хочуть перевести свої виробничі потужності на Кам’янеччину, та владою міста і області.
В умовах російсько-української війни надважливим є питання підтримання бізнесу, розвиток економіки України, створення нових робочих місць, залучення інвестицій.
— Економіка країни повинна працювати, щоб українці мали ресурси для життя в умовах війни й боротьби з російським агресором. За оцінками Національного банку, щотижня економіка України втрачає 50 млрд гривень. Нині багато бізнесів не можуть продовжувати свою роботу в містах, де тривають бойові дії. Близько 50% не мають можливості вивезти свої підприємства. 30% втратили таку можливість. І лише 20% тих, що можуть евакуювати свої підприємства. Ми готові створити необхідні умови для переїзду підприємств, сприяти розвитку їхнього бізнесу, — запевнив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.
За його словами, вже опрацьовано близько 200 заявок від підприємств різних галузей, які зацікавлені переїхати до Кам’янця-Подільського. Із 26-ма вже є конкретні домовленості.
Модераторка форуму, відома українська експертка у сфері комунікацій, репутації та сталого розвитку, громадська діячка, голова «Асоціації лідерів стійкого розвитку» Олена Зубарєва презентувала нову організацію «Асоціація розвитку бізнесу», яка в режимі 24/7 буде консультувати і супроводжувати бізнеси на етапі їх становлення в Кам’янці-Подільському.
— У перші дні широкомасштабного вторгнення я, через постійні бомбардування і авіанальоти, була змушена разом із сім’єю покинути рідний Ірпінь. І заради нашої спільної перемоги українців над російським окупантом ми робимо те, що вміємо найкраще — допомагати, сприяти бізнесу, розвивати економіку. Це наш внесок у перемогу в народній війні, і ми робитимемо все, що в наших силах, навіть більше, — запевнила пані Олена.
Зі свого боку заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Володимир Юр’єв додав, що Хмельниччина бере активну участь у сприянні переміщення підприємств з територій, де тривають бойові дії.
— Сьогодні вже налагоджено контакт майже з 200 підприємствами з різних областей України. Близько пів сотні з них вирішили розгорнутися саме на Хмельниччині. І ми всіляко сприятимемо та допомагатимемо на всіх рівнях. Коли ми разом — ми непереможні, — зазначив Володимир Юр’єв.
Фото автора та з офіційної сторінки міської ради
@armyinformcomua
За минулу добу армія країни-агресора втратила 1110 солдатів та 70 артилерійських систем.
Президент України Володимир Зеленський на місці російського удару балістичною ракетою по Києву вшанував пам’ять загиблих і заслухав доповідь міністра внутрішніх справ.
Загалом від початку цієї доби відбулося 116 боєзіткнень. Російські загарбники завдали 90 авіаційних ударів, застосувавши 166 КАБ. Крім цього, росіяни задіяли для ураження 1116 дронів-камікадзе та здійснили 4485 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.
Українські військові мають можливість лікуватися після поранень за кордоном та отримувати такі самі виплати, які б вони отримували під час лікування в Україні.
Через високу радіоактивність частину документів, пов’язаних із ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року, знищили.
В інтересах Війська Польського уряд країни санкціонував укладання угоди на виробництво мобільної безпілотної розвідувальної системи Tarantula.
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
від 25000 до 25000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
від 25000 до 75000 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…