ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Як командиру оформити волонтерський автомобіль

Важливі новини
2 Квітня 2022, 10:20
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні каравани  автомобілів для потреб наших військових прямують до кордону з Україною дорогами Європи. Брак автотранспорту в наших підрозділах досить відчутний. Тож у багатьох військових виникає запитання, який законний механізм поставлення на баланс військової частини чи установи волонтерських автомобілів? АрміяInform звернулася за роз’ясненням до Військової служби правопорядку ЗСУ.

– Пакет документів для поставлення пригнаного з-за кордону волонтерами автомобіля на облік (баланс) військової частини невеликий. Перше, це митна декларація (МД-2), іншими словами, документ про розмитнення автомобіля. Друге, лист від власника авто (волонтерської організації) на ім’я командира про те, що транспортний засіб (вказується модель, заводський номер авто, колір) передається ЗСУ на безоплатній основі. Після цього встановленим порядком у Військовій інспекції безпеки дорожнього руху оформляються документи про поставлення на баланс певної військової частини чи установи, – розповів АрміяInform начальник служби зв’язків з громадськістю головного управління ВСП ЗСУ підполковник Володимир Потапов.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2022 року розмитнення авто безоплатне. Згідно з Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану», з 1 квітня 2022 року й до припинення або скасування воєнного стану на території України  митом не обкладаються автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів, які ввозяться громадянами на митну територію України для вільного обігу. Як розповідають експерти, українці платитимуть тільки за поставлення на облік під час реєстрації у сервісному центрі, а решту всіх платежів не стягуватимуть до закінчення воєнного стану.


Дронарі бригади «Гарт» очищують дороги від ворожих «ждунів»
Дронарі бригади «Гарт» очищують дороги від ворожих «ждунів»

Окупанти на Південно-Слобожанському напрямку намагаються створити проблеми логістиці підрозділів Сил оборони України.

До України повернули тіла ще 501 захисника
До України повернули тіла ще 501 захисника

У четвер, 16 липня, до України повернули тіла ще 501 загиблого, які, за твердженням російської сторони, належать військовослужбовцям Сил оборони.

Затримано керівників оборонного підприємства у справі про детонацію боєприпасів на складах у Вишневому
Затримано керівників оборонного підприємства у справі про детонацію боєприпасів на складах у Вишневому

СБУ затримала гендиректора та його заступника оборонного підприємства у справі про детонацію боєприпасів у Вишневому, що призвела до жертв.

«Розрахували час і місце»: в «Рарог» розкрили деталі операції зі знищення ворожого Мі-28
«Розрахували час і місце»: в «Рарог» розкрили деталі операції зі знищення ворожого Мі-28

Командир роти «Рарогу» розкрив, як FPV-дрон уразив російський Мі-28: успіх операції забезпечили розвідка, точний розрахунок і злагоджена робота.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець-снайпер (ма́рксман)

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Olx Водій-електрик до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

WorkUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

WorkUa Командир гармати (артилерія, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Бердичів

139 окремий батальйон 115 ОБр ТрО

RobotaUa Майстер ремонтної майстерні БПЛА

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила