ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Литовська Blue/Yellow вже надала допомогу українцям на суму понад 20 млн євро

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Квітня 2022, 13:56 12

Литва давно й послідовно допомагає українському народові в його нерівній боротьбі з окупантами. І не лише, власне, держава, а й прості громадяни, котрі об’єдналися у волонтерські рухи. Так, волонтерська організація Blue/Yellow, про яку неодноразово ми розповідали, не зупиняється у своїй допомозі ні на день, і загальна сума цієї допомоги вже давно перевищила 20 мільйонів євро.

Днями вантаж із понад сотні бронежилетів та шоломів прибув до одного з батальйонів Територіальної оборони, що стримує противника на півдні Запоріжжя. Він боронить підступи до обласного центру, тож допомога Литви є дуже своєчасною та потрібною.

Інша військова частина отримала медичний вантаж, за що бойові медики підрозділів надзвичайно вдячні литовським волонтерам.

Ще один із підрозділів українського війська зустрів надзвичайно цінний подарунок із балтійської країни — тепловізори, що потрібні буквально як повітря.

— Нам відправили 5 тепловізорів, — говорить волонтер із Вінниччини Володимир Фурман. — Коли наші фахівці взяли їх у руки, то навіть не повірили, що матимуть змогу ними користуватися! Адже ці прилади входять до топу серед подібної техніки, і вони однозначно врятують чиєсь життя, швидше за все, навіть не одне.

Волонтер додає, що підтримка литовських друзів насправді є безцінною, і вони навіть не уявляють, як багато для українців означає їхня підтримка.

— Ми розуміємо, що один у полі — не воїн, — пояснює свою позицію Володимир. — Нам було би набагато важче захищати свої землі та свої сім’ї, якби не наші братні народи. Від Литви ми отримали таку допомогу та підтримку, на яку навіть не розраховували. Приємно усвідомлювати, що люди нас підтримують і, що найголовніше — вірять у нас!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram