ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Буковинські селяни придбали для ЗСУ три машини швидкої допомоги

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Квітня 2022, 10:50 2

Село Динівці, що на Буковині, має понад пів тисячолітню історію. Сьогодні у селі проживає не більше ніж три тисячі мешканців. Але ж які патріоти тут мешкають! Днями небайдужі селяни придбали для потреб Збройних Сил України три автомобілі швидкої допомоги!

– Це – таке бажання допомогти нашим Збройним Силам, – говорить уродженець Динівців волонтер Андрій Лигун. – Допомоги сьогодні багато звідусіль: хтось продуктами допомагає, хтось – ліками. І цього більш-менш достатньо. На заході України склади забиті – щось відправляється, щось чекає відправки. В сфері моєї адвокатсько-нотаріальної діяльності багато друзів, знайомих, і всі вони займаються благодійною діяльністю, волонтерством.

За словами пана Андрія, у соціальних мережах він побачив чимало повідомлень від військових про потребу у транспортних засобах для перевезення поранених – як броньованих, так і звичайних карет швидкої допомоги. І тоді з колегою та односельцем Валентином Войтовським він вирішив допомогти захисникам. І ось придбано три автомобілі швидкої допомоги. Волонтери говорять, що є чимало місць, де вони стануть у пригоді – це і військові частини, і добровольчі медичні шпиталі. Наразі машини на СТО у Динівцях – треба ж перевірити їхній стан, аби можна було б одразу задіяти. А в Динівцях, каже Андрій Лигун, багато хто на цьому знається.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook