ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

росія блокує продовження мандата СММ ОБСЄ в Україні

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Квітня 2022, 2:43

Через позицію Російської Федерації відсьогодні припиняється мандат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, серед ключових завдань якого були зменшення напруги та розбудова миру, стабільності та безпеки. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України

Блокування мандата місії підтверджує свідомий вибір Москви на користь подальшого ведення агресивної війни проти України.

Росія не зацікавлена в роботі СММ ОБСЄ, яка мала фіксувати численні порушення російськими загарбниками норм міжнародного гуманітарного права, фактів вчинення воєнних злочинів та злочинів проти людяності. Втім, деструктивна позиція РФ не дозволить уникнути відповідальності ані її військовому та політичному керівництву, ані безпосереднім виконавцям злочинних наказів.

Україна завжди підтримувала мандат СММ ОБСЄ та наголошує на своїй зацікавленості у продовженні моніторингової діяльності місії в межах усієї міжнародно визнаної території нашої держави.

У цьому контексті висловлюємо рішучу підтримку зусиллям Польського головування та Генеральної секретарки ОБСЄ задля забезпечення ефективної присутності ОБСЄ в Україні.

Танк у лісосмузі: дронарі бригади «Гарт» уразили важку бронетехніку противника
Танк у лісосмузі: дронарі бригади «Гарт» уразили важку бронетехніку противника

На Південно-Слобожанському напрямку прикордонники-оператори БПЛА бригади «Гарт» уразили ворожий танк та інші об'єкти ворога.

Запоріжжя зазнало ворожого обстрілу: три людини поранено, серед них дитина
Запоріжжя зазнало ворожого обстрілу: три людини поранено, серед них дитина

Ворог обстріляв житлові будинки Запоріжжя, травми отримали чоловіки 67 та 49 років та десятирічна дитина.

Ворог 21 раз атакував на Покровському напрямку: Генштаб повідомив про ситуацію на фронті
Ворог 21 раз атакував на Покровському напрямку: Генштаб повідомив про ситуацію на фронті

З початку цієї доби фіксується висока інтенсивність бойових дій: окупаційні війська здійснили 64 штурми позицій українських підрозділів.

Накопичились і закінчились: 63 бригада знищує ворожі укриття з особовим складом
Накопичились і закінчились: 63 бригада знищує ворожі укриття з особовим складом

Дронарі 63 окремої механізованої Лиманської бригади фіксують локації накопичення окупантів та завдають удари по ворожим сховкам.

Дві тисячі окупантів за тиждень: дронарі «Альфа» СБУ показали бойову роботу
Дві тисячі окупантів за тиждень: дронарі «Альфа» СБУ показали бойову роботу

Лише за останній тиждень оператори FPV-дронів Центру спецоперацій «Альфа» СБУ знищили близько 2 тисяч російських окупантів.

Так діють терористи: у Краматорську росіяни вбили мешканця ударом FPV-дрона
Так діють терористи: у Краматорську росіяни вбили мешканця ударом FPV-дрона

Сьогодні, 6 червня, російські війська вкотре здійснили цинічний воєнний злочин проти мирного населення Краматорська.

ВАКАНСІЇ
Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Водій (розрахунок БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Розвідник-опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Номер обслуги ЗУ 23-2

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Офіцер з морально-психологічного забезпечення 155 об ТрО

від 24000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---