Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
Ситуація щодо російського вторгнення
Угруповання сил оборони Києва та Київської області за останні дні звільнили та зачистили низку населених пунктів у Київській області, повністю взяли їх під контрол.
Про це на брифінгу в «Медіа-центрі Україна» повідомив заступник начальника штабу командування Сухопутних військ Збройних Сил України бригадний генерал Олександр Грузевич.
«Ви вже всі бачили, що залишає нам окупант у Ірпені, Бузовій та інших населених пунктах. Вишгород вже наш, під контролем. Тільки за вчора ми знайшли майже 7 мінних полів великої потужності, в межах населених пунктів роботу ведуть сапери ЗСУ та ДСНС. Не хочу забігати наперед, але через день-два ми будем бачити хороші новини і розвивати свій успіх», – сказав бригадний генерал Олександр Грузевич.
За його даними, за минулу ніч майже 700 одиниць техніки відійшли з боку Іванкова (на Київщині) в сторону білоруського кордону.
«Противник не тільки по Київській області та по Києву, але й по всіх напрямках втратив свій наступальний потенціал. Завдяки нашим активним діям майже перекрите логістичне забезпечення на трьох напрямках, лишився єдиний напрямок, іде робота над перекриттям і цього напрямку. Солдат в окопі, в якого немає що їсти, немає що пити, немає боєприпасів, немає логістики, за тиждень перетворюється не на такого хороброго вояка. Ми це знаємо і над цим працюємо», – сказав бригадний генерал Олександр Грузевич.
Він також додав, що сили ворога, які залишаються навколо Києва, «немаленькі», та «ще можуть завдати шкоди, в першу чергу мова йде про ракетні удари, які щоденно продовжуються».
«Наші війська ППО до цього готові, більша частина ракет збиваються», – додав бригадний генерал Олександр Грузевич та пообіцяв, що «ворога в Києві не буде, принаймні живого, можна не переживати».
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Водій кат. С1, С 14 ОМБр ім. князя Романа Великого
від 21000 до 121000 грн
Володимир, Волинська область
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…