ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Новий фейк про «летючі ескадрони смерті» в Харкові

31 Березня 2022, 13:54
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Голова слідчого комітету рф доручив слідчим фіксувати факти «залякування українськими націоналістами мирних жителів Харкова».

Про це йдеться в Telegram-каналі слідчого комітету росії.

Окупанти створили черговий фейк. Цього разу, згідно з інформацією слідкому, представники «націоналістичних батальйонів України» нібито створили летючі ескадрони смерті в Харкові.

Російська пропаганда зазначає, що члени цих «ескадронів смерті» відбирають у мирних харків’ян джипи, їздять ними вулицями міста і для залякування жителів «ведуть хаотичну стрілянину з великокаліберних кулеметів по житлових будинках». Крім того, окупанти стверджують, що «націоналістичні батальйони» мають важку військову техніку, яку нібито розміщують у житлових кварталах, прикриваючись мирним населенням.

«А.І. Бастрикін доручив слідчим вжити вичерпних заходів щодо встановлення всіх причетних до цього осіб з метою подальшого притягнення їх до кримінальної відповідальності», — йдеться в повідомленні.


Сили оборони уразили два НПЗ, пункт дислокації ракетної бригади та термінал перевалки нафтопродуктів у Криму
Сили оборони уразили два НПЗ, пункт дислокації ракетної бригади та термінал перевалки нафтопродуктів у Криму

У ніч на 6 липня підрозділи Сил оборони України завдали ураження по нафтопереробному заводу «Славнефть-ЯНОС» у Ярославлі.

У Вишневому ліквідовують наслідки обстрілу: евакуйовано близько 500 людей
У Вишневому ліквідовують наслідки обстрілу: евакуйовано близько 500 людей

У Вишневому триває ліквідація наслідків однієї з наймасованіших ворожих атак на Київщину.

У Києві триває пошукова операція: пошкоджено близько 30 будинків, врятовано 64 людини
У Києві триває пошукова операція: пошкоджено близько 30 будинків, врятовано 64 людини

У Києві внаслідок російського удару значно пошкоджено близько 30 житлових будинків. Під час сьогоднішньої масованої атаки вдалося врятувати 64 людини.

«Росія свідомо нарощує кількість балістичних атак»: Михайло Федоров проведе переговори щодо ракет до Patriot
«Росія свідомо нарощує кількість балістичних атак»: Михайло Федоров проведе переговори щодо ракет до Patriot

Не маючи змоги досягти своїх цілей на полі бою, ворог дедалі частіше спрямовує балістичні ракети по житлових будинках, вбиваючи мирних людей.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець (на контракт, Збройні Сили України)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Olx Номер обслуги 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Оператор БПЛА (ЗСУ, МП ВМСУ) у Жовкву

від 51000 до 121000 грн

Жовква

Львівський РТЦК та СП (Жовква)

WorkUa Медична сестра, анестезист

від 21000 до 50000 грн

Павлоград

ВМКЦ ЗР

WorkUa Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 25000 до 25000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ