ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Працівники профтехосвіти Полтавщини шиють для захисників спорядження та виготовляють їжаки

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Березня 2022, 19:56 1

З перших днів широкомасштабного вторгнення військ рф на територію України Полтавщина стала надійним тилом для охоплених бойовими діями регіонів. Ніхто в області не лишився осторонь від роботи для оборони країни, підтримки Збройних Сил України та допомоги біженцям.

Не є винятком і заклади профтехосвіти. Як приклад, у регіоні чимало професійних швачок виготовляють маскувальні сітки, розвантажувальні жилети, балаклави, національні прапори та сумки для аптечок. Електрики і слюсарі роблять протитанкові їжаки і польові печі. Кухарі готують їжу для воїнів і переселенців, а викладачі та майстри допомагають розвантажувати гуманітарку.

Ба більше, по всій області в гуртожитках вищих професійних училищ з початку війни розселили сотні біженців, створивши для них необхідні умови для проживання.

—  На базі нашого училища спочатку виготовляли протитанкові їжаки. Потім ми розпочали забезпечувати харчуванням місцеву тероборону. Пізніше налагодили виготовлення буржуйок та шипів, які дозволяють зупиняти ворожу колісну техніку, — розповів директор одного з кременчуцьких ВПУ Євгеній Жаров. — Ніхто з працівників та учнів не відмовився. Кожен намагається внести свою частку в допомогу нашій армії.

А ось в іншому училищі Полтавщини, окрім протитанкових їжаків,  освоїли виготовлення необхідних для українських захисників перископів та інших потрібних на фронті виробів з металу. Також майже в кожному училищі місцеві фахівці ремонтують військові автомобілі. У цьому процесі не останню роль відіграють і волонтери, які завжди допомагають із пошуком необхідних запчастин та комплектовання.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook