Якими б якісно навченими та високо вмотивованими не були солдати, якою б не була їхня чисельність та яким би добрим…
У Мелітополі Запорізької області, який тимчасово перебуває під контролем окупантів, почався процес «денацифікації» — полювання на українців, які не підкоряються загарбникам.
Про це повідомляє Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.
Представники «російської комендатури» міста збирають голів ОСББ та вибивають адреси «бандерівців та фашистів» — громадян України, які вважають українську владу єдиною легітимною та зберігають чи демонструють прапор або герб України.
Під цим гучним приводом рашисти залякують мирних мешканців, викрадають активістів, проводять обшуки у будинках, грабують підприємців.
Окупанти намагаються присвоїти і гуманітарну допомогу, передану містянам українською владою та волонтерами.
Колаборантка, яка проголосила себе «керівником окупаційної адміністрації» Галина Данильченко видала особистий наказ заборонити видавати гуманітарну допомогу людям. Натомість передбачається частину допомоги продавати за готівку, а решту роздати проросійським прихильникам та військовослужбовцям армії окупанта.
Самопроголошений «мер» Мелітополя у своєму зверненні закликала жителів міста «подстроиться под новую действительность».
Хочу нагадати Галині Данильченко, що нова реальність передбачає відповідальність за колабораціонізм, терміном від 10 років до довічного позбавлення волі.
Дії агресора у Мелітополі це військовий злочин, визначений Статутом Міжнародного військового трибуналу та Римським статутом Міжнародного кримінального суду, та порушення норм Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни.
Закликаю міжнародну спільноту застосувати всі засоби санкційного тиску на державу-терориста РФ для припинення військового вторгнення в Україну та звільнення всіх українських міст і селищ.
Мелітополь не пішов на ультиматум окупантів, не зламався перед загрозою репресій. Рашисти можуть проголошувати керівниками міста будь кого, але український народ не скориться перед окупантами.
Мелітополь — це Україна!
26 жовтня відбулися 11-ті парламентські вибори в Грузії, а 20 жовтня і 3 листопада – два тури президентських виборів у Молдові. Обидва волевиявлення стали яскравим прикладом політичної боротьби між проєвропейськими та проросійськими силами в пострадянських країнах. Адже обидві держави продовжують визначати свій зовнішньополітичний курс, стикаючись з сильним тиском з боку росії. Підсумки цих виборів матимуть вплив не лише на національному рівні, а й на ситуацію в усьому регіоні, зокрема й на Україну.
1 листопада 2024 року Міноборони США оголосило про черговий пакет безпекової допомоги Україні на суму 425 мільйонів доларів. До нього, зокрема, увійшли боєприпаси для комплексів HIMARS, NASAMS та артилерії.
В зоні відповідальності ОУВ «Таврія» російське командування використовує найрізноманітніші підрозділи з різних військових округів рф. Якість підготовки особового складу в них суттєво відрізняється.
Впродовж кількох останніх днів внаслідок зміни погодних умов на півночі Харківщини майже на третину зменшилась кількість боєзіткнень, ворог став менше використовувати техніку, зокрема БПЛА.
На тимчасово окупованих територіях ворог знову вдається до примусових медичних оглядів місцевого населення.
Затримали ще трьох поплічників рф, які співпрацювали з окупантами на Херсонщині. Зокрема, окупаційний «віцемер».
Захищаємо світ
від 20100 до 50000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Якими б якісно навченими та високо вмотивованими не були солдати, якою б не була їхня чисельність та яким би добрим…