ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чи має рашизм цінності?

Blogger pool
Прочитаєте за: 3 хв. 25 Березня 2022, 11:17

Останнім часом цікавим стає перегляд новин культури в росії. Відомі зірки російського балету, кіно, театру  залишають країну та їдуть на Захід. Деякі представники російської культури вже кричать про кризу. Проблема насамперед пов’язана з відсутністю бажання проаналізувати причини, які до цього призвели. Обрати Європу для подальшого існування представниками російською культури викликано вибором між західними цінностями і цінностями рашизму.

Європейські цінності пропонують загальнолюдські принципи і норми життєдіяльності людини, суспільства й держави. В європейському житті існує повага й прагнення до повного їхнього дотримання. Ось вони: демократія, верховенство права, рівні умови для всіх, побудова суспільства турботи й справедливості, мир, повага до людської гідності, свобода.

А що пропонує рашизм?

Замість демократії та верховенства права рашизм пропонує тоталітарний режим путіна. Замість рівних умов для всіх ми бачимо яхти, вілли російської еліти, яка грабує свою країну. Питання миру відпадає відразу, якщо подивитися на військові кампанії росії за останні тридцять років: Чечня, Грузія, Сирія, Молдова, Білорусь. Кожна країна – це історія війни з народом, де знищувалося все: люди, мова, історія країни.

Питання «хочуть росіяни війни?» вже не ставиться міжнародною спільнотою, бо відповідь вже остаточно дана в Україні, де російські окупаційні війська вбивають мирне населення, цілеспрямовано знищується інфраструктура і підприємства, а разом з нею й економіка. Наприклад, за останній тиждень навколо Києва було знищено три великих бази зберігання продуктів харчування, що створює гуманітарну катастрофу в столиці та навколо неї. Нелюдське ставлення до мирного населення проявляється саме в знищенні мирного населення через бомбування, розстріли та голод.

Крім того, повага до людської гідності нівелюється навіть щодо своїх солдатів через заградзагони, що стоять за спинами російських солдатів:

  • відступаєш – тебе вбивають;
  • не хочеш їхати і воювати – тебе саджають в тюрму;
  • протестуєш проти путінського режиму – отримаєш тортури і Соловки…

Дії окупаційних російських військ в Україні показують цінності рашизму, а саме – нелюдську жорстокість, злочини проти людяності, зневажання загальнолюдських цінностей.

Жодна європейська цінність не притаманна росії та її режиму. Все, що має значення в ідеології рашизму – це влада. Цінність, якій підкорюється все. Владу поважають, її бояться. Російське суспільство поділено на тих, хто її має і тих, хто їй прислуговує. Ніякої свободи, гідності. Ідеологія рашизму має в собі лише цю одну цінність – владу, від якої створюються всі інші. І якщо ти не підкорюєшся їй, то тебе треба зламати, наказати, налякати, знищити. Ми це бачимо по поведінці окупантів на тимчасово окупованій території України.

Мелітополь, Бердянськ і Херсон. Українці голіруч чинять спротив озброєним окупантам, що викликає у них розпач і нерозуміння. Люди мають боятися владу за їхньою логікою, а вони їй не підкорюються, саме тому починаються розгони мирних демонстрантів, застосування зброї, взяття в заручники, тортури до нескорених.

Чому рашизм хоче знищити Україну? Тому що Україна – це приклад свободи і становлення європейських цінностей, а відтак це поганий приклад для російського суспільства. Саме тому рашизм з його цінністю влади намагається або підкорити Україну, або її знищити. Україна – це останній форпост, якому теж залишається один шлях – знищити окупанта і рашизм під самий корінь.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Повітряні Сили ЗСУ показали збиття ворожих «шахедів» на півдні

Повітряні Сили ЗСУ показали збиття ворожих «шахедів» на півдні

Повітряні Сили ЗС України показали бойову роботу зенітних ракетних підрозділів на південному напрямку вночі 21 липня 2024 року.

Війська рф обстріляли Нікопольщину боєприпасами з флешетами — РВА

Війська рф обстріляли Нікопольщину боєприпасами з флешетами — РВА

Окупаційні війська у суботу, 20 липня, обстріляли населений пункт Марганецької громади на Дніпропетровщині зі ствольної артилерії з використанням снарядів із флешетами.

Генштаб ЗСУ показав ефектні кадри роботи САУ Archer на Східному напрямку

Генштаб ЗСУ показав ефектні кадри роботи САУ Archer на Східному напрямку

Гармаші з 45 артилерійської бригади не дають спокою окупантам.

Точнісінько в «яблучко»: артилеристи спалили дві ворожі гармати Д-30 і тягач

Точнісінько в «яблучко»: артилеристи спалили дві ворожі гармати Д-30 і тягач

Воїни 47 окремої механізованої бригади виявили та знищили дві ворожі гармати Д-30 та тягач.

У ДШВ показали, як новобранці проходили психологічно-вогневу смугу

У ДШВ показали, як новобранці проходили психологічно-вогневу смугу

Тренувальні заняття відбулись у рамках загальної підготовки новоприбулих десантників.

Як три Харкови: у Держспецтрансслужбі розповіли, скільки розміновано територій

Як три Харкови: у Держспецтрансслужбі розповіли, скільки розміновано територій

Всього від початку широкомасштабної агресії російської федерації підрозділами Держспецтрансслужби розміновано (перевірено) територію площею 116303,72 гектарів.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Київ

Старобільський РТЦК та СП

Номер обслуги мінометного взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Сапер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Навідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення