ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рашизм як прояв тваринності проти людства і людяності

Blogger pool
Прочитаєте за: 4 хв. 9 Березня 2022, 14:25

Намагаючись зрозуміти логіку російських окупантів, ми шукаємо коріння в їхній ідеології. У чому вона полягає? Яка мета їхніх дій,  жорстокості, тотального знищення населення України? Якщо роздивитися наративи, що поширює російська пропаганда, ми побачимо, що все це в минулому: повернення СРСР, російські території до революції 1917 року. Вони хочуть повернути імперію, якої не існує, але це еклектична модель, взята з різних епох, що влаштовує людину з амбіціями Наполеона  і поведінкою кишенькового крадія.

І виходить, що Україна нині відстоює не тільки своє право бути вільною і незалежною країною. Вона вступила в бій з примарою минулого.

Рашизм, як фашизм чи нацизм, має спільні риси, а саме сильний культ особи, мілітаризм, тоталітаризм. Але має певні ідеологічні новоутворення, що створили нову ідеологію.

В основі рашизму покладене поняття «русский мир». Задля розуміння його як явища, необхідно зупинитися саме на цьому понятті, бо воно є вирішальним в ідеології сучасної Росії.

«Русский мир» — це збірне поняття, в яке російські ідеологи вкладають не тільки історію Київською Русі, про що вже багато написано, я вже не кажу про те, що і московії на той час не існувало, а й територію Російської імперії початку двадцятого століття і «велич» СРСР. Як можна об’єднати різні за духом, наповненням і розбудовою ці утворення, важко зрозуміти. Єдине, що їх об’єднує, так це територія  у вигляді імперії, будь-то російська чи радянська, і велике бажання нових земель.

Крім територій, є ще й культура. І тут я хочу навести цитату про визначення ідеології рашизму історика, науковця та політика з Івано-Франківщини Олександра Сича: «Для ідеології фашизму центральним елементом ідеології був етатизм — виняткова роль держави у відродженні слави древнього Риму. Обидві ідеології стали продуктом націй із високо розвинутою культурою. Водночас культурно відстала, варварська Московщина історично завжди здійснювала агресивну експансію щодо країн, які в культурному розвитку стояли значно вище за неї. Сьогоднішня ідеологія рашизму базується на цьому історичному досвіді Московщини. А тому ядром ідеології рашизму є консервування культурної відсталості і руйнування розвинутих цивілізацій».

До цього хочу додати, що війна в Україні — це не війна зі злом. Зло — це характеристика, що притаманна людині, яка визначає, що є добро і зло. Але коли  ціла країна нищить людей бомбами, вбиває, тому що наказали, то це може робити тварина. Тварина не визначає свої дія як погані або добрі. Вона просто вбиває. Тому «русский мир» — це ще і тваринність. Вони вбивають не тому що,  щось захищають або відстоюють, а тому що «русский мир» перетворив людей на тварин. Тваринність лежить у їхній ідеології.

На підтвердження цього цитата російського філософа Івана Ільїна (Иван Ильин): «Россия — самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто наизнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир».

Тому кремль  не вибудовує імперію, як він вважає, він відбирає землі і вбиває людей. І з мертвого намагається створити нове утворення, що перетворюється на зомбі у вигляді великих територій під керівництвом тварин, де мертвим є економіка, населені пункти і люди, що внутрішньо знищенні і спустошені, якщо їх не перетворили на таких самих тварин.

Тобто «русский мир» — це ідеологія руйнації цивілізацій вищих за російську і нав’язування свого варварства, де немає місця людському, лише тваринність, що відображається в нищівній війні всіх, хто проти тоталітаризму і «собірательству» Росії.

Отже, ми можемо дати визначення новому явищу у світі, що розвивалося останні 20 років.

Рашизм — це різновид політичного режиму, а також радикальна авторитарна політична ідеологія, характерними ознаками якої є сильний культ особи, мілітаризм, тоталітаризм призначений для об’єднання земель через проведення гібридних війн або повної руйнації. Це ідея «русского мира», що полягає у знищенні інших цивілізацій з високорозвинутою культурою, яка ґрунтується на тваринності стосовно інших.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
На Харківщині влаштували різанину ворожої інженерної техніки

На Харківщині влаштували різанину ворожої інженерної техніки

Оператори ударних дронів 57-ї окремої механізованої бригади «під ключ» знищують техніку, яку росіяни використовують для будівництва укріплень.

Безпекова угода між Україною і США підписана президентами Зеленським і Байденом

Безпекова угода між Україною і США підписана президентами Зеленським і Байденом

Президенти Володимир Зеленський та Джо Байден підписали двосторонню угоду про безпеку

На Краматорському напрямку ворог став застосовувати значно більше дронів

На Краматорському напрямку ворог став застосовувати значно більше дронів

Мова іде, як про ударні БПЛА «ланцет», так і про розвідувальні БПЛА, ударні та FPV-дрони.

росіянин застрелився від захоплення роботою українських дронарів

росіянин застрелився від захоплення роботою українських дронарів

Після того, як його товариша вразив FPV-дрон, окупант вирішив не чекати прильоту наступного і пустив собі кулю у голову.

Ворог атакує Кліщіївку, щоб обійти Часів Яр

Ворог атакує Кліщіївку, щоб обійти Часів Яр

Окупанти постійно атакують населені пункти Клішіївку та Андріївки для того, аби обійти з півдня місто Часів Яр і зайти в тил тамтешньому гарнізону.

Український FPV-дрон збив ворожий «Mavic» і полетів далі

Український FPV-дрон збив ворожий «Mavic» і полетів далі

В повітряному бою з ворожим розвідувальним безпілотником переміг FPV-дрон пілотів підрозділу «Чорний лебідь» 225-го окремого штурмового батальйону.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Технік служби захисту інформації

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Оператор БпЛА, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Бойовий медик служба по контракту ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Черкаси

Військова частина А3177

Водій

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ