У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Сьогодні зранку корабельна артилерія російських окупантів обстріляла Одесу. Містяни своїми очима побачили, чого варті слова рашистів про любов до нашого міста-героя. У такий спосіб ворог спростував свою головну пропагандистку тезу про «Одеса — русский город», населення якого мріє повернутися в обійми «старшого брата».
Після ранкового обстрілу обурені жителі не приховували свого гніву до дій окупантів.
— Вони гірші за фашистів, — каже 75-річний житель міста Валентин. — Тільки то був ворог, який не приховував своїх намірів, а ці тварі розповідають, що вони нас звільняють. Від кого? Ми бачимо тільки одних нацистів — росію. Якщо вони сподіваються нас залякати, то це їм не вдасться. Ми їх ненавидимо і ніколи не пустимо в нашу Одесу. Тому що Одеса — це Україна!
Як повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, постраждалих та жертв внаслідок обстрілів, на щастя, немає. Снаряди влучили в житлові будинки на морському узбережжі.
— Окупанти пошкодили житловий комплекс та приватний будинок, деякі снаряди попали в землю і море. Це — більше демонстративно-психологічні дії російських кораблів з метою залякування одеситів, — наголосив речник Одеської ОВА.
Пожежники, які прибули на місце, оперативно ліквідували загоряння та розібрали завали. Зазначається, що наразі комунальні працівники допомагають рятувальним службам ліквідувати наслідки обстрілу і відновити електропостачання.
Міністерство оборони України запустило комплексну трансформацію системи військової служби: нові контракти, чіткі терміни та підвищення грошового забезпечення.
Уряд запустив комплексну трансформацію військової служби на виконання завдання Президента України Володимира Зеленського.
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…