ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До кого з чоловіків, громадян України віком від 18 до 60 років, не застосовується обмеження виїзду за кордон – Держприкордонслужба

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Березня 2022, 3:54

Як неодноразово повідомлялося, на період дії правового режиму воєнного стану Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» виїзд за межі країни громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років забороняється.

Згідно з вимогами законодавства обмеження щодо перетину кордону на виїзд з України не застосовуються до окремих осіб цієї категорії, зокрема:

– які мають посвідчення про відстрочку від призову та повідомлення про зарахування на спеціальний військовий облік (відповідно до рішення Уряду про затвердження переліку посад і професій військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час);

– які мають висновок військово-лікарської комісії про непридатність з виключенням з військового обліку.

– на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років.

– які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років.

– на утриманні яких перебуває дитина з інвалідністю віком до 18 років або повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю І чи ІІ групи, до досягнення нею 23 років.

– усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років.

– зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд.

– які виїхали до інших держав на постійне місце проживання, що відповідно документально підтверджено.

– здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за кордоном за денною або дуальною формами здобуття освіти (студенти, слухачі).

Крім того нагадаємо, що перетнути кордон на виїзд з України можуть військовозобов’язані або окремі категорії громадян у передбачених законодавством випадках, зокрема:

водії, які заброньовані для здійснення міжнародних вантажних перевезень, перевезень для потреб Збройних Сил України, медичних вантажів та вантажів гуманітарної допомоги, відповідно до визначеного порядку https://www.facebook.com/MinInfra.UA/posts/325089152992606

люди з інвалідністю та особи, що їх супроводжують https://www.facebook.com/DPSUkraine/posts/296037622635115

Окремо звертаємо увагу, що всі громадяни, які підпадають під виключення, повинні мати необхідні документи для підтвердження. При цьому у ході заходів прикордонного контролю перевірятиметься їх дійсність і факт видачі відповідними органами.

Читайте нас в Telegram
Нічні удари над Донецьком: «Азов» полює на техніку і логістику окупантів

У тимчасово окупованому Донецьку українські дрони продовжують нищити техніку та позиції ворога навіть під прикриттям його ППО.

Від експерименту до окремих батарей: як у ДШВ розвивають підрозділи дронів-перехоплювачів
Від експерименту до окремих батарей: як у ДШВ розвивають підрозділи дронів-перехоплювачів

За два роки десантники вибудували систему, що дозволяє масово збивати «Молнії» та розвідувальні БПЛА окупантів.

Торгували відстрочками для догляду: у Києві затримали подружжя юристів та чиновницю
Торгували відстрочками для догляду: у Києві затримали подружжя юристів та чиновницю

Вони пропонували отримати відстрочку від служби в армії та можливість виїжджати за кордон, оформивши документи для догляду за близьким родичем.

Ліквідація піхотних штурмів у «сірій зоні»: воїни 21-ї бригади показали полювання на окупантів
Ліквідація піхотних штурмів у «сірій зоні»: воїни 21-ї бригади показали полювання на окупантів

Після втрати бронетехніки росіяни знову переходять до тактики малих груп — але її швидко «обрізають» на підходах.

Закликали катувати полонених та бити «Орєшніком» по Києву: СБУ затримала чотирьох агітаторів
Закликали катувати полонених та бити «Орєшніком» по Києву: СБУ затримала чотирьох агітаторів

Правоохоронці викрили проросійських агітаторів, які підтримували війну рф та закликали до насильства проти українців.

Річний бюджет за три місяці: дефіцит росії в першому кварталі 2026-го сягнув 4,6 трлн рублів
Річний бюджет за три місяці: дефіцит росії в першому кварталі 2026-го сягнув 4,6 трлн рублів

росія за перші три місяці року витратила більше, ніж планувала на весь рік, і тепер шукає гроші за будь-яку ціну.

ВАКАНСІЇ
Кухар, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Стрілець-зенітник

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Старший стрілець, номер обслуги (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Кухар окремого батальйону сил ТрО

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

--- ---